IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] W środku

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: [SPN][D] W środku   Nie Lis 20 2016, 22:09

Fandom: Supernatural
Autor: Olgie.
Beta: Brak
Paring: Brak, Bohater: Niespodzianka
Gatunek: ?
Ostrzeżenia: Brak
N/A: Tekst na akcję Oprawcy & Ofiary 2016. Prompt nr 10. Napisz tekst z motywem opętania. Dla tych, którzy wierzą w 3:00 nad ranem.

W środku

— Spójrz, widzisz, jak się szarpie, jak krzyczy? Razem mu to robimy.
Posłuchaj, jej krzyki, hahahaa. Jak dźwięcznie jęczy, och tak...
Czujesz to? Tak pachnie strach. Znasz ten zapach.
Och, spróbuj koniecznie! Czujesz ten smak? Jest tak metaliczny i słodki zarazem. Delicje.
No dalej, zobacz jak świetnie się razem bawimy! Chodź, poczuj, jak wkładam twoją rękę w jego gorące wnętrzności!
Mogłabym cię na chwilę zostawić, by opętać tamtego gościa i zgwałcić tamtą ślicznotkę? Chociaż nieee, bez ciebie nie będzie tak fajnie.
Och Meg, teraz będzie zajebiście. Wezwiemy mojego pana i zabijemy dwóch przystojniaków. Już nigdy cię nie opuszczę, jesteś świetnym ciałem!

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pon Maj 15 2017, 00:21, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 851

PisanieTemat: Re: [SPN][D] W środku   Nie Gru 11 2016, 11:17

Olgie, czemu właściwie podzieliłaś ten tekst w ten sposób? Znaczy rozumiem, że to osobne myśli, ale przez wprowadzenie zapisu dialogowego byłam pewna, że Demon rozmawia ze duszą, że wymieniają się myślami i obie zachwycają się przemocą. Musiałam trzy razy przeczytać, bo szukałam, która jest która, zanim dotarło do mnie, że zaraz, to są tylko myśli / słowa demona!

W takim razie myślę, że lepiej by było napisać to jako jedną wypowiedź, względnie usunąć pauzy po prostu. Skoro to wciąż myśli/słowa tego samego demona.
Samo naigrywanie się i gloryfikacja przemocy, to coś, o czym rozmawiałyśmy, to spojrzenie demona - wypada całkiem kanonicznie. Świetna łatka.
Dziękować Smile
W.

Powrót do góry Go down

[SPN][D] W środku
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polana w środku lasu
» Studnia w środku parku
» Zamarznięta fontanna na środku parku
» Strumyk w środku lasu