IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][mM] Fantastyczna noc

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: [SPN][mM] Fantastyczna noc   Nie Lis 06 2016, 15:48

Fandom: Supernatural
Autor: Olgie.
Beta: Brak
Paring: Brak, Bohater: Crowley
Gatunek: Horror
Ostrzeżenia: Brak
N/A: Tekst na akcję Oprawcy & Ofiary 2016. Prompt 5. Napisz tekst z motywem okultystycznym.

Fantastyczna noc

W piwnicznej sali było tak wiele krwi, że aż utworzyły się kałuże na ziemi. Crowley przechadzał się między zmasakrowanymi ciałami. Gdzieniegdzie leżały powyrywane narządy, a w powietrzu unosił się metaliczny zapach posoki.

Demon przeciągnął się od niechcenia. Podszedł do ciała leżącego na stole. Popatrzył na nie.

— Jeszcze tu jesteś? — zapytał, odwracając się.

Farbowana blondynka stała z przerażeniem w oczach.

— Chcesz wrócić?

— Zabiłeś ich wszystkich. Dlaczego chcesz mi pomóc?

— Nie bezinteresownie. Wrócisz do swojego ciała, odnajdziesz niejakich braci Winchesterów i przekażesz im moją wiadomość. To jak, umowa stoi?

Dziewczyna skinęła głową.

— Świetnie. I wróć do brązu, wyglądasz dużo seksowniej.

To było nawet zabawne. Patrzeć jak ci głupcy zabijają tę śliczną, naćpaną blondyneczkę. Leżała przykuta do kamiennego bloku, wokół którego stał krąg zakapturzonych postaci. Nucili jakąś bzdurną inkantację w mocno niepoprawnej łacinie. Wszędzie paliły się czarne świece, a na ścianach były wymalowane — zresztą niepoprawnie — sigile.

Jeden z nich zbliżył się do ofiary. Podniósł wysoko nóż w górę i z rozmachem wbił go w brzuch dziewczyny. Krew rozbryzgła się na wszystkie strony, ochlapując parę stojących najbliżej osób.

— Książę Ciemności! Składamy Ci w ofierze tę niewinną dziewicę i wzywamy Cię, byś zaszczycił nas swoją obecnością!

— Witajcie, chłopcy.

Wszyscy odwrócili się w jego kierunku, a Crowley niespiesznym krokiem zbliżył się do nich.

— Jesteś Księciem Ciemności?

— Lepiej. Jestem Królem Piekieł. Crowley.

Popatrzyli po sobie, niepewni.

— Czyli nie jesteś Lucyferem.

— Jestem nim tak bardzo, jak bardzo ta dziewczyna jest dziewicą. W dodatku farbowaną. A Luci, no cóż. Jest niedysponowany, na chwilę obecną. Jak Bóg da, to na resztę wieczności.

— Jak śmiesz?! Kim jesteś by...

Jeśli Crowley miałby jakieś zalety, to cierpliwość nie byłaby jedną z nich.

Podniósł rękę, a bezczelny pseudosatanista zamilkł, jakby zakrztusił się własnym językiem. Chwycił się za szyję, próbując złapać oddech upadł na kolana.

Reszta grupy cofnęła się.

— Skoro już mnie wezwaliście, to powinniśmy się zabawić, co? Co wy na to?

I mrugnął, ukazując im swoje czerwone ślepia.

To będzie fantastyczna noc.

Może zacznie od wypatroszenia tego kretyna, który pisnął jak panienka na widok jego oczu.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Nie Lis 06 2016, 19:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Disharmony
Jeździec Apokalipsy
Jeździec Apokalipsy

Female Wiek : 20
Liczba postów : 351

PisanieTemat: Re: [SPN][mM] Fantastyczna noc   Nie Lis 06 2016, 16:28

Aaa, Olgie, nie znam fandomu totalnie, nie znam tej postaci, ale to było takie makabrycznie cudne! Zdecydowanie podoba mi się taki horror z lekkim dowcipem. Znaczy, no, może dowcipem, to złe słowo - my się możemy śmiać - ci biedni pseudosataniści już niekoniecznie. Aczkolwiek, dla nich to chyba była wiekopomna chwila. A to że banda idiotów to już co innego. I biedna pseudodziewica. I miło, że dalszy ciąg przewiduje więcej śmierci, niedostępnych już dla naszych oczu!
Także, nie wahaj się pisać dalej, nie idź w totalną radość fluffu, dodawaj trochę krwi i dziewic, a udany efekt końcowy masz jak murowany!
Pozdrowionka,
Dis!

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://devon-syberyjczyk.pl
Tony.
Laureat Miesiąca
Laureat Miesiąca

Female Wiek : 21
Liczba postów : 164

PisanieTemat: Re: [SPN][mM] Fantastyczna noc   Nie Lis 06 2016, 19:05

Z SPN widziałam, uwaga... jeden odcinek, więc moja wiedza na temat fandomu oscyluje wokół zera. Się mówi trudno ;P
Uwielbiam motyw z przyzywaniem demonów, bo zazwyczaj jest przewrotny. No bo co to w ogóle za poroniony pomysł - przyzywać istoty, które z gruntu są kapryśne, robią, co chcą i nie trzymają się żadnych reguł? No proszę... No i motyw dziewicy, też dość standardowy, ale tutaj jakoś cieszy oko - zapewne przez ten początek i fakt, że to taka udawana dziewica xD Właściwie to zawsze rozkminiałam, dlaczego to muszą być akurat niewinne dziewczyny, przecież halo, demony raczej lubią to, co grzeszne? Więc powinno się im w ofierze składać największe rozpustnice? ^^. No, ale może to tylko moje zdanie xD

I tak tylko, z drobnych kwestii technicznych...
Olgie. napisał:
Gdzie nie gdzie
To pisze się razem. Wygląda dziwnie, no ale cóż się poradzi Wink

Pozdrawiam i niech Wen zawsze Ci sprzyja!
Tony

Sometimes you gotta run before you can walk
Powrót do góry Go down
Fantasmagoria.
Admin
Admin

Female Wiek : 22
Liczba postów : 502

PisanieTemat: Re: [SPN][mM] Fantastyczna noc   Pon Lis 21 2016, 15:13

Tekst lekki, bez żadnej wijącej się, złożonej fabuły, zwyczajna brutalność. W sumie, podoba mi się. KOCHAM Crowleya, zwłaszcza "takiego", bliskiemu kanonowi i tego, jak powinien zachowywać się prawdziwy demon (a nie żaden podrabianiec! Razz). I ta głupia reakcja tych pseudosatanistów, gdy dowiedzieli się, że Lucyfer nie jest już Królem Piekieł - niemal tak, jak dzieciom, które dowiedziały się, że Święty Mikołaj nie istnieje, albo że prawdziwych dzieci nie przynosi bocian... prawie mi ich żal. Prawie, bo w sumie to Crowley i bardziej mnie to bawi.

Nie wiem, co więcej mogłabym napisać, poza tym, że tekst jest na swój, crowleyowy sposób, uroczy i wprost mnie urzekł.

Pozdrawiam, życzę Weny!
Fantasmagoria

Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień.
Dla mnie też za długa zima i zła.
Dla mnie też, ale przyznaj, że w sumie się żyje cudnie.
Powrót do góry Go down
http://imaginarium.forumyo.com
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [SPN][mM] Fantastyczna noc   

Powrót do góry Go down

[SPN][mM] Fantastyczna noc
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1