IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[HP][D] Trofeum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Disharmony
Jeździec Apokalipsy
Jeździec Apokalipsy

Female Wiek : 20
Liczba postów : 351

PisanieTemat: [HP][D] Trofeum   Sob Lis 05 2016, 13:06

Fandom: Harry Potter
Autor: Disharmony
Beta: Brak
Gatunek: Thriller
Ostrzeżenia: Brak
Info: Tekst powstał z okazji akcji Oprawcy i Ofiary prompt 17. Napisz tekst z nietypowym narzędziem zbrodni.

Trofeum

Dolores zakradła się pod okno swojej dzisiejszej ofiary. To nie tak, że była złym człowiekiem, po prostu musiała udowodnić mieszkańcom, że nie mogą spać spokojnie. A jej gablotka wciąż świeciła zbyt dużymi pustkami.
Rzuciła zaklęcie odblokowujące i otworzyła okno, po czym wsunęła na moment głowę do środka, chcąc po raz ostatni przyjrzeć się pięknemu Collinowi. W pobliżu rozbrzmiała syrena i wiedziała, że kończy jej się czas. Sięgnęła do torby i wyjęła z niej pokaźnych rozmiarów kocura, po czym wpuściła go do środka. Patrzyła jeszcze przez moment, jak zwierzę węszy, szykując się do skoku.
Krzyk, który wydobył z siebie młodzieniec, nim ostre zęby rozszarpały jego gardło, zamarł chwilę później, kiedy Puszek wracał do swojej pańci z napuszonym ogonem i krtanią w pysku.
*
Policjant uśmiechnął się do niej uprzejmie, kiedy - ściskając ich najnowsze trofeum w ukrytej w lewej kieszeni dłoni - ze smutkiem zapewniła go, że gdy tylko zobaczy w pobliżu jakieś potworne, dzikie zwierzę, nie omieszka powiadomić władz.
Bo kto podejrzewałby kobietę z kotem?

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

~ Wielbię cię ~

Ostatnio zmieniony przez Disharmony dnia Nie Lis 06 2016, 00:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://devon-syberyjczyk.pl
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 372

PisanieTemat: Re: [HP][D] Trofeum   Sob Lis 05 2016, 13:43

Kot jako narzędzie zbrodni to coś fantastycznego, serio. Bardzo mi się podoba Very Happy

Cytat :
To nie tak, że była złym człowiekiem
- Umbridge jak najbardziej była złym człowiekiem, istotą przeżartą złem na wskroś. Ale jak większość naprawdę złych ludzi ma syndrom wyparcia. I myślę, że ładnie to tu ujęłaś.

Pozdrawiam i życzę weny.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

What we're doing here ain't just scary
It's about to be legendary

Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 862

PisanieTemat: Re: [HP][D] Trofeum   Pon Lis 07 2016, 19:40

Dopiero za drugim razem, kiedy czytałam, żeby zebrać informacje do napisania tekstu na podstawie Twojego, dotarło do mnie, o kim to jest. Wcześniej nie zauważyłam, że to fandom wgl! Jakoś to imię po prostu mi pasowało i nie ogarnęłam, że to chodzi konkretnie do tę DOLORES!

Świetnie wyszedł Ci ten tekst. Mam wrażenie, że masz z kotami w tekstach to co ja z wampirami (czyli każdy tekst z kotem to lepszy tekst, niż bez niego xd). No i ta makabryczna końcówka xd Za komentarz niech posłuży przede wszystkim to, że chciało mi się napisać do tego odpowiedź tekstową.
Dziękuję,
weny!
W.

Powrót do góry Go down
Fia.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 27
Liczba postów : 276

PisanieTemat: Re: [HP][D] Trofeum   Pon Lis 07 2016, 21:04

O, podoba mi się. Wykorzystanie DJU do thrillera jest zdecydowanie Twoim plusem. Tak samo jak wykorzystanie kota - powiesz mi, jaką rasą uraczyłaś naszą Wielką Inkwizytorkę Hogwartu? Jestem ciekawa.
Mam tylko jedno "ale".
Cytat :
Policjant uśmiechnął się do niej uprzejmie, kiedy - ściskając ich najnowsze trofeum w ukrytej w lewej kieszeni dłoni - ze smutkiem zapewniła go...
Wtrącenie czytałam chyba ze cztery razy, zanim mi wyszło określenie, kto, co i gdzie trzyma. No nie mogłam, mózg mi nie współpracował z oczami czy coś, ale musiałam kilka razy odczytać, zanim zrozumiałam.

Poza tym zastrzeżeń brak. Cieszę się, że takie perełki powstają na akcji.
Weny,
F.

Powrót do góry Go down
Tony.
Laureat Roku
Laureat Roku

Female Wiek : 21
Liczba postów : 166

PisanieTemat: Re: [HP][D] Trofeum   Nie Lis 13 2016, 23:50

No to tak:
po pierwsze... Dolores, koty... daje nam to mieszankę, dzięki której mogę stwierdzić, że narzędzie zbrodni zostało dobrane wprost idealne xD Zawsze przerażała mnie ta kobieta i jej mania na punkcie kotów (nawet, jeśli sama takową mam xD)
A poza tym... No tak - kto by ją podejrzewał? Ją i włochatego potwora? Poza tym: "ICH NAJNOWSZE TROFEUM" - ciekawe, kto wcześniej padł jej ofiarą... Razz

Pozdrawiam i niech Wen zawsze Ci sprzyja
Tony.

Sometimes you gotta run before you can walk
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [HP][D] Trofeum   

Powrót do góry Go down

[HP][D] Trofeum
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1