IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[HP] [D] Skok

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Disharmony
Jeździec Apokalipsy
Jeździec Apokalipsy

Female Wiek : 20
Liczba postów : 351

PisanieTemat: [HP] [D] Skok   Wto Lis 01 2016, 11:35

Fandom: Harry Potter
Autor: Disharmony
Beta: Brak
Gatunek: Thriller
Ostrzeżenia: Brak
Info: Z okazji akcji Oprawcy i Ofiary - prompt 36: Napisz tekst z motywem zwierzęcia.

Skok

Zamarł w bezruchu, śledząc uważnie nadchodzącą ofiarę, uważając, żeby nie zdradzić swojej obecności. Gdy ta znalazła się pod masywną belką, na której przysiadł, skoczył.
Siła uderzenia wydarła przerażony pisk z gardła ofiary, kiedy on bez opamiętania ciął jej drobne ciało, rozbryzgując krew po podłodze Wrzeszczącej Chaty. Cofnął się na moment, patrząc na swoje dzieło i oblizał się z zadowoleniem. Sięgnął do rozerwanego brzucha, muskając odkryte narządy i, nie mogąc się oprzeć, pochylił głowę, niemal wsadzając nos wprost w zakrwawione wnętrzności. Zaciągnął się słodką wonią uchodzącego życia.
Przewrócił zwłoki na bok, po czym szarpnięciem podniósł je z podłogi.
Chciał zobaczyć minę, jaką zrobi Hermiona, gdy przyniesie jej tego wstrętnego szczura.

Zamierzam rozpalić ogień w twoich zimnych oczach ~

~ Wielbię cię ~

Powrót do góry Go down
http://devon-syberyjczyk.pl
Emma.
Skryba
Skryba

Male Wiek : 26
Liczba postów : 41

PisanieTemat: Re: [HP] [D] Skok   Wto Lis 01 2016, 15:52

Właśnie wracałem z cotygodniowego spotkania Szczurzej Rady prosto do swojej norki, gdzie czekał na mnie wielki kawałek sera. W drodze rozmyślałem o tej pięknej szczurzycy Esmeraldzie, która tak zalotnie na mnie spoglądała kusząc mnie swoimi powabnymi kształtami. Niestety... ta chwila rozmarzenia kosztowała mnie wiele, kiedy tak szedłem a w myślach miałem nas pierwszy pocałunek poczułem uderzenie, które zwaliło mnie z łapek, a potem coś ostrego przeszyło moje ciało. Nie wiedziałem co się dzieję czułem tylko ogromny ból, chwilę później byłem już martwy, a przed oczami cały czas miałem ukochaną Esmeraldę.
Powrót do góry Go down
Tony.
Laureat Roku
Laureat Roku

Female Wiek : 21
Liczba postów : 166

PisanieTemat: Re: [HP] [D] Skok   Wto Lis 01 2016, 19:47

Oo, tak, oto koniec w sam raz dla Parszywka. Mam nadzieję, że to o niego chodzi, a nie o jakiegoś Merlinowi różdżkę winnego, bezimiennego szczura. W końcu, no hej, to Wrzeszcząca Chata, Parszywek mógł tam przebywać z dużym prawdopodobieństwem! No i Krzywołap to inteligentne stworzenie. Mógłby nam oszczędzić powrotu Voldemorta, może to wyczuł xd
Anyway, podoba mi się! Do ostatniego zdania nie do końca wiedziałam, co się dzieje - to na plus.

Pisz pisz, niech Wen będzie z Tobą Very Happy
Tony

Sometimes you gotta run before you can walk
Powrót do góry Go down
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 372

PisanieTemat: Re: [HP] [D] Skok   Sob Lis 05 2016, 16:29

Aaaa, aż mi ciarki przeszły po plecach.

Bardzo ładnie opisałaś te wnętrzności, znaczy nie ładnie, ale tak obrazowo, aż poczułam w moim pokoju zapach krwi.

No i teraz mam ciarki, nooo.

Krótka, straszna myśl, zamknięta w drabble - nie rozwleczone, ani nie wciśnięte jak sardynki w puszcze.

Pozdrawiam i życzę weny.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

What we're doing here ain't just scary
It's about to be legendary

Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 862

PisanieTemat: Re: [HP] [D] Skok   Wto Maj 02 2017, 17:18

Lubię Twoje kocie teksty Smile Zupełnie jakoś mi uciekło, że nie skomentowałam Ci tego podczas akcji. Może to podobny motyw, co w pozostałych kocich tekstach, ale jednak nadal mi się podoba, szczególnie, że zakładam, że chodzi o Parszywka. To musiał być on. Co prawda nie wiem, czy przypadkiem, po zabiciu animaga, nie powinien się on zmienić z powrotem w człowieka? Czy Krzywołap nie powinien nagle znaleźć się na szyi człowieka, z wbitymi zębami w jego skórę, z rozerwaną tętnicą? I po prostu musiałby zostawić Petera, krwawiącego na podłodze Wrzeszczącej Chaty? E tam, pomińmy to xd Może wcale nie, może ta właśnie zginął Parszywek i wszystko złe co potem narobił, nie miało miejsca. Swoją drogą – zawsze lubiłam Krzywołapa.

W.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [HP] [D] Skok   

Powrót do góry Go down

[HP] [D] Skok
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1