IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Oczekiwania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 851

PisanieTemat: [SPN][D] Oczekiwania   Wto Wrz 20 2016, 00:06

Fandom Supernatural
Autor Wirka.
Beta/bety:
Gatunek:
Ostrzeżenia: spoiler do 7x10
Pairing: brak
N/A Dla każdego piekło jest inne

Oczekiwania

Bobby musiał przyznać, że był rozczarowany. Po zawarciu umowy z Królem Rozdroży oczekiwał, że w piekle zajmą się nim odpowiednio. Tym czasem nie dość, że zostawili go samego, to jeszcze miał pojedynczą celę. Z nikim nie dzielił pryczy. Cóż... Powinien się chyba cieszyć. Mógł trafić dużo gorzej, prawda? Może Crowley miał jednak do niego jakiś niewytłumaczalny sentyment.

Próbował spać. Później wspominać. Gdy czas zaczął go przygniatać, recytował modlitwy, zaklęcia, całe rozdziały ksiąg, które przez lata pracy łowcy poznał na pamięć. I wraz z niemożliwie wolno płynącą wiecznością zrozumiał, że to właśnie było jego piekło.

Sam na sam, ze swoją duszą.

Powrót do góry Go down
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Oczekiwania   Nie Sty 15 2017, 03:38

To jest trochę jak z Niebem, prawda? Na zasadzie plastra miodu, każda dusza ma swoje prywatne Niebo i każda swoje prywatne Piekło.

Z jednej strony odnosiłam wrażenie, że Bobby nie jest zbyt towarzyskim człowiekiem. Ale im bardziej zagłębiam się w serial, tym bardziej rozumiem, że to był jego sposób obrony.

Sama z początku napisałaś, że być może Crowley ma do niego sentyment. Chciałam trzymać się tej myśli, ale następny akapit ją zburzył.

Świetnie uchwycona myśl, która smuci i odbiera nadzieję.

Jeśli takie Piekło jest prawdą, to chyba powinnam zostać lepszym człowiekiem.

Pozdrawiam i życzę weny.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Oczekiwania
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1