IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Tylko w jego głowie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Fia.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 27
Liczba postów : 275

PisanieTemat: [SPN][D] Tylko w jego głowie   Wto Wrz 20 2016, 00:03

Fandom/Fandomy: Supernatural
Autor/autorzy:Fia.
Beta/bety: -
Pairing: -
Gatunek: ?
Ostrzeżenia: Spoiler do 4 sezonu
N/A*:A co, jeśli tak naprawdę demony nigdy nie istniały?

Tylko w jego głowie

Po raz kolejny czuł, jak po jego rękach spływa krew. Demon, którego własnie zabił, nawet nie zorientował się, co go trafiło. Ostrze od Ruby miało swoje dobre strony, nawet jesli sama demonica była nikim innym, niż kłamliwą ździrą.

Sammy uśmiechnął się bez wesołości, przeciągając językiem po ostrzu. Tego mu było trzeba. Za tym tęsknił, kiedy samotnie przemierzał bezkresne pustkowa, miliony mil amerykańskich dróg, poszukując kolejnych potworów.

Nagle zza jego pleców wyłoniły się cztery inne demony, a na horyzoncie majaczyły kolejne sylwetki. Ta walka będzie naprawdę trudna - ale jeśli ma się uratować świat, trzeba stawić czoła wszystkiemu.

Sam Winchester rzucił się do walki, uzbrojony jedynie w nóż i swoją wiarę.

Szpitalna sala tonęła w bieli, a Sam przytwierdzony był do łóżka pasami bezpieczeństwa, by nie zrobił sobie krzywdy w kolejnym napadzie szału. Deanowi kroiło się serce. W końcu to on głównie wychował swojego młodszego brata, kiedy rodzice, zbyt zajęci robieniem prawniczej kariery, nie mieli dla nich czasu.
Patrzenie, jak Sammy zapada się we własnym szaleństwie zabijało go od środka. Jednak teraz musiał być profesjonalistą.

Podszedł do młodszego brata i wprawnym ruchem lekarza, który wykonał już tysiące podobnych zabiegów, wstrzyknął w jego żyłę kolejny środek uspokajający. Może przez chwilę demony w jego głowie nie będą przejmować nad nim kontroli...

Powrót do góry Go down
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Tylko w jego głowie   Pon Sie 21 2017, 12:57

Ej, to jest zajebiste.

Ja lubię takie teorie, mówiące o tym, że fabuła nie jest fabułą, a chorą wyobraźnią bohatera. Jak na przykład to, że Harry wszystko sobie wymyślił, żeby było mu milej w komórce pod schodami.

I bardziej mi to pasuje właśnie do Sama niż do Deana. Bo on zawsze wydawał mi się twardszy, o wiele silniejszej woli i umyśle, niż Sam.

Ale nawet w tej wersji uwzględniłaś tą niezwykłą braterską więź, jaka ich łączy i to chyba jest najbardziej cudowne.

Pozdrawiam i życzę weny.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Tylko w jego głowie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój Marzeń
» Chata szalonego szamana
» Kamieniste wybrzeże.
» Księga eliksirów
» Czarodziejskie smakołyki