IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Nie na sprzedaż

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Fia.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 27
Liczba postów : 275

PisanieTemat: [SPN][D] Nie na sprzedaż   Pon Wrz 19 2016, 23:40

Fandom/Fandomy: Supernatural
Autor/autorzy: Fia.
Beta/bety: na razie brak
Pairing: brak;
Gatunek: obyczaj?
Ostrzeżenia: Spoiler do sezonu 4 (może na wyrost, zedytuję jak sprawdzę po północy).
N/A*: Czas goni, ale pisać trzeba!

Nie na sprzedaż

Przez cały rok odliczał godziny, minuty - w końcu nie każdy ma taki komfort, by wiedzieć dokładnie, kiedy umrze. Piekło czekało na niego z otwartymi ramionami. Jakże mogło być inaczej, skoro sam zaprzedał mu swoją duszę?

Zrobił to, co było potrzebne. Po raz kolejny poświęcił się dla Sammy’ego. Po raz kolejny wyciągnął jego chudy tyłek z kłopotów, a teraz płaci. Swoją duszą i swoim ciałem. Swoimi wspomnieniami i krwią. Swoim bólem i upokorzeniem.

Za chwilę znów pojawi się Alastair, by spróbować przeciągnąć go na swoją stronę. Jego niedoczekanie… Może i nigdy nie był chodzącym ideałem. Może i wyrządził dużo złego. Może i sam wysłał swoją duszę do Piekła. Ale nigdy, przenigdy nie sprzeda samego siebie - jego niedoczekanie!

Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 851

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Nie na sprzedaż   Sob Paź 22 2016, 17:51

Ty wiesz, przyczepię się. Bo wiem, że na czas, ale chyba mogłabyś jeszcze się trochę pobawić tym drabblem. Zwyczajnie - wiem na co Cię stać i na tle Twoich dobrych drabbli to wypada przeciętnie. Tak jak lubię myśl przewodnią i wypada to bardzo kanonicznie, tak brak mi tu angstu, o który ten tekst aż się prosi. A może to już takie moje skrzywienie po prostu? Że ja się muszę topić w angście by założyć, że jest go dość?
Tak, to możliwe Wink
Weny Fia!
W.

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Nie na sprzedaż
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Namiot cyrkowy
» Kupno i sprzedaż dóbr wszelakich