IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[Naruto][D] Misja

Go down 
AutorWiadomość
Myst
Jeździec Apokalipsy
Jeździec Apokalipsy

Female Wiek : 25
Liczba postów : 247

PisanieTemat: [Naruto][D] Misja   Pią Sty 16 2015, 09:22

Fandom: Naruto
Autor: Myst
Beta: Izzie
Pairing: brak, główni bohaterowie UN i SU
Gatunek: jak się dowiem...
Ostrzeżenia: AU

Misja

Granica była coraz bliżej. Naruto nie mógł powstrzymać budzącego się w nim podekscytowania. Jeszcze chwila, a ukończy misję i pokaże temu wrednemu, drepczącemu mu po piętach dupkowi, że jest od niego lepszy. Niestety, nie przewidział, że shinobi z Kiri mogli ich wyprzedzić i z pełnym impetem wpadł w zastawioną pułapkę. Nie panikował. Unik, odbicie, kontratak. Wszystko robił automatycznie. Może właśnie przez to nie zauważył przymocowanych do drzew wybuchowych notek.
— Idiota — skomentował sucho Sasuke.
Naruto zmełł w ustach przekleństwo na widok wielkiego, czerwonego Game Over. Z wściekłością łypnął na drugą część ekranu, gdzie Sasuke z gracją ominął zasadzkę i ukończył misję.

To grant another chance means to give opportunity to correct past mistakes.

— pod prywatnym patronatem —
W NAJGORSZYM ŚWIETLE + NOKTURN + PO WOJNIE + ULUBIENIEC ŚMIERCI + 365 DNI Z MYSTRADEM

Powrót do góry Go down
http://motylebezskrzydel.blogspot.com/
Mun
Skryba
Skryba

Female Wiek : 24
Liczba postów : 30

PisanieTemat: Re: [Naruto][D] Misja   Wto Mar 10 2015, 12:48

Hm... Bardzo lekko napisane, co niestety nie zawsze sprawdza się w drabble. Forma jest bardzo krótka, więc dobrze byłoby ją dopracować językowo. Twój tekst wydaje się być mocno potoczny, co z jednej strony jest wskazane ze względu na sytuację, a z drugiej lekko rozpraszające, bo ma się wrażenie, że to po prostu akapit wyrwany z większego fika. Bardzo trudno pisać drabulki właśnie przez to, że każde słowo musi zostać umieszczone na swoim miejscu. Rozpoznajesz czy jest idealnie po tym, że gdy przesuniesz lub usuniesz całkiem jedno słowo, to całość się sypie. To chyba jedyna forma ff, która bardziej przypomina nauki ścisłe niż humanistyczne.
Nie zrozum mnie źle, nie krytykuję tu samego języka. On bardzo mi się podoba, ale zdecydowanie wolałabym ten styl w dłuższej formie.
Niesamowicie podoba mi się jednak zwrot akcji na koniec. Myślę, że sam pomysł na ff był fantastyczny. Zaskakujące zakończenia, to coś co ośmiornice lubią najbardziej. No i połączenie mojego kochanego Naruto z grami video. <3 Mraśnie!

Ko­biety tym różnią się od mężczyzn, że na­wet gdy je swędzi, nie dra­pią się po kroczu w miej­scach publicznych.
Zdarza im się na­tomiast lek­ko histeryzować...
Powrót do góry Go down
Kiasarin
Skryba
Skryba

Female Liczba postów : 8

PisanieTemat: Re: [Naruto][D] Misja   Sob Kwi 11 2015, 18:01

Bardzo przyjemne, lekkie drabble. Świetnie się je czyta. Zakończenie było dla mnie sporym zaskoczeniem
Spoiler:

Podobało mi się :3

farao
Powrót do góry Go down
http://kessho-no-sen-ko.blogspot.com
Kypnotic
Skryba
Skryba

Male Wiek : 33
Liczba postów : 15

PisanieTemat: Re: [Naruto][D] Misja   Nie Kwi 03 2016, 15:03

Hmmm... Pomimo, że to drabble, to jak na samą treść jednak za krótkie. Gdyby bardziej rozbudować pierwsze zdania to efekt końcowy byłby o wiele bardziej spektakularny. Naprawdę przy napisie Game Over uśmiechnałem się pod nosem, ale o wiele większą satysfakcję odczuwałbym gdybym uwierzył w pierwszej części, że chłopaki z Konohy wykonują jakąś misję. Nie przeszkadzałoby mi to, że wskakuje w sam wir akcji. Jednak dwa fragmenty Granica była coraz bliżej... oraz Jeszcze chwila, a ukończy misję... zdradziły mi zakończenie utworu.

"Nie ma nic złego w tym, by oczekiwać najlepszego, o ile jesteś przygotowany na najgorsze."
Stephen King
Powrót do góry Go down
Nemuri
Skryba
Skryba

Liczba postów : 141

PisanieTemat: Re: [Naruto][D] Misja   Nie Maj 22 2016, 14:38

Na początku myślałam, że akcja toczy się w uniwersum Naruciaka, i że oni naprawdę są na misji Very Happy
A tutaj taka niespodzianka.

Opowiadanie, ciekawe, szkoda tylko, ze takie krótkie bo z chęcią przeczytałabym bardziej rozbudowaną wersję tego.

Sam fakt, iż chłopaki grają w gry był dla mnie bardzo zabawny, ponieważ sama zawalam nocki na czymś takim, i w pewnym momencie wykonujesz niektóre misje z automatu, co zadziało się Naruciakowi.
Pewnie grał w tą grę już sporo godzin
Powrót do góry Go down
M.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 126

PisanieTemat: Re: [Naruto][D] Misja   Pią Sie 05 2016, 15:53

Cała magia, którą drabble powinno, moim zdaniem, posiadać to zaskakująca puenta. I tobie się udało. Już na początku zapomniałam, że tekst znajduje się w kategorii AU i była pewna, że Naruto i Sasuke wykonują prawdziwą misję. Poza tym wydaje mi się, że wiarygodnie oddałaś charaktery bohaterów. Naruto wydaje się, że jest taki super i bez problemu wygra, wszystko robi w pośpiechu i automatycznie, natomiast Sasuke gra ze spokoje i gracją, ostatecznie jak zwykle wygrywając.

Weny życzę
M.

I'm P A N D A
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [Naruto][D] Misja   

Powrót do góry Go down

[Naruto][D] Misja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-