IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Too sexy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Fia.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 27
Liczba postów : 275

PisanieTemat: [SPN][D] Too sexy   Nie Wrz 18 2016, 16:37

Fandom/Fandomy: Supernatural
Autor/autorzy: Fia.
Beta/bety: Wirka.
Pairing: brak
Gatunek: obyczaj/komedia
Ostrzeżenia: spoiler S10E01
N/A*: Piosenka kojarzyła mi się dotychczas jedynie z SS, ale kiedy już zobaczę Deana w akcji... Dziesiąta część serii Momenty.

Too sexy

Zapach papierosów, piwa, orzeszków i męskiego potu. Głośna muzyka dudniąca w uszach i procenty alkoholowe krążące w żyłach były właśnie tym, czego potrzebował.

Jeszcze niedawno nawet nie pomyślałby o takim wieczorze jak dziś. Nawet w największych koszmarach nie śniło mu się, że będzie wręcz z chęcią siedział w barze, zawodził do mikrofonu, a za kompana wieczoru będzie miał… jego! Był Łowcą, a właśnie siedzi, zalany w trupa, z cholernym demonem, uśmiechając się jak półgłówek i próbując zatrzymać pijacką czkawkę. Do głowy po raz kolejny wpadł mu pomysł, który na trzeźwo nawet nie przeszedł by mu przez usta.

- Moja kolej! - wydarł się do prowadzącego, łapiąc mikrofon. Po chwili wijąc się niczym niezgorsza tancerka brzucha (cóż, tak naprawdę zataczał się na uśmiechającego się pod nosem demona), zamruczał do niego - I’m, too sexy for my body...

Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 851

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Too sexy   Pon Wrz 19 2016, 17:01

Wiesz, że nie mogę Ci tego skomentować , tak jakbym chciała, bo zaspoiluje Ci sceny, do których to napisałaś :d To jest wgl. epickie i godne pochwały, ze podjęłaś się tego wyzwania i całkiem nieźle sobie poradziłaś, będąc nawet nie w połowie serialu.

Mogę więc jedynie Ci powiedzieć, że dobrze uchwyciłaś motyw tej sceny i myśli wokół niej, choć zabrakło mi wspomnienia pewnej osoby, która siedzi w pobliżu - ale o tym jeszcze nie możesz wiedzieć, przyjdzie czas, że się dowiesz Wink I dziękuję za przypomnienie mi śpiewającego Deana. Nie wiem dlaczego Jensen nie chciał nagrywać tej sceny, ona totalnie ma sens i jest świetna,
Dziękować,
W.

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Too sexy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1