IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Błagaj

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 851

PisanieTemat: [SPN][D] Błagaj   Nie Wrz 18 2016, 09:44

Fandom Supernatural
Autor: Wirka.
Beta brak
Pairing: brak
Gatunek: łatka do kanonu
Ostrzeżenia: spoiler do finału sezonu 10.
N/A*: 100 słów bez tytułu

Błagaj

Kiedy widzi go na rozdrożu, ma ochotę wybuchnąć gromkim śmiechem. Niewiarygodne. Miał czelność go wzywać? Po tym, jak znowu próbowali go zabić? Zachowuje fason i podchodzi bliżej, by dowiedzieć się, czego może chcieć od niego ten pierzasty dupek. Castiel z trudem przyznaje, że potrzebuje jego pomocy, a gdy Król Piekła mu się sprzeciwia, wytykając bezczelność - anioł ma czelność mu grozić.

O nie. Nie tym razem. Należało mu się trochę szacunku!

- Wysadź mnie, albo błagaj - krzyczy.

Słucha parodii prośby w wykonaniu Castiela i wie, że jest im potrzebny, że bez niego nie mają żadnych szans. I wreszcie się do tego przyznali.

Powrót do góry Go down
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Błagaj   Nie Wrz 18 2016, 10:18

Och tak, Crowley ma swoje wzloty i upadki. To była chwila jego małego triumfu i dlatego bardzo lubię tę scenę.

Myślę, że Dean nie wykorzystuje w odpowiedni sposób tego, że Crowley darzy go swego rodzaju sympatią. Król Piekieł, który cię lubi, to duża rzecz, to przydatny sojusznik. Ale nawet demon naćpany ludzką krwią zauważy, gdy się go traktuje, tak jak robił to Dean.

Lubię tego trochę bardziej ludzkiego Crowleya, rozumiem jego pobudki, to że po tylu latach znów chciał coś czuć. Ale przez to zbierał przez ostatnie 2 sezony ostry wpier***. Więc mam szczerą nadzieję na powrót Crowleya - sukinsyna. W końcu chodzi o dobro Piekła.

Pozdrawiam i życzę weny.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Błagaj
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1