IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Koło

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Fia.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 27
Liczba postów : 275

PisanieTemat: [SPN][D] Koło    Pią Wrz 16 2016, 17:13

Fandom/Fandomy: Supernatural
Autor/autorzy: Fia.
Beta/bety: nie jestem pewna, czy Wirka na to spojrzała Very Happy
Pairing: Sam/Amelia wspomniany
Gatunek: obyczaj
Ostrzeżenia: spoiler S08E01
N/A*: Bo Sam kiedyś miał trochę inne marzenia... Ósma część serii Momenty.

Koło

Miał wrażenie, że zatoczył koło. Wrócił do punktu wyjścia. Do domu, w którym czeka na niego kochająca kobieta. Do życia, w którym wszystkie anioły, demony, shapeshiftery, banshee i pogańskie bożki są tylko przeszłością, złym wspomnieniem, do którego nie ma zamiaru wracać. Do świata, w którym Dean znów jest jego starszym bratem wyłącznie na odległość, nie kontaktując się z nim i żyjąc własnym życiem. Problem jednak w tym, że kobietą u jego boku nie jest Jessica. Że po raz kolejny poznał, czym jest życie Łowcy, a rozpętując Apokalipsę bezpowrotnie utracił możliwość posiadania wewnętrznego spokoju. Że tym razem to jego brat podjął decyzję o odcięciu się od rodziny.

I tylko czasami Sam siada na werandzie swojego domu, patrzy na zachodzące słońce i w ciszy zastanawia się dlaczego, skoro pozornie ma to wszystko, czego tak bardzo dla siebie pragnął - ukochaną, dom, życie nie polegające na niszczeniu całego zła świata - czuje, że chciałby znaleźć się w zupełnie innym miejscu.

Ostatnio zmieniony przez Fia. dnia Pon Wrz 19 2016, 02:36, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Koło    Pią Wrz 16 2016, 19:39

Raz Łowca - zawsze Łowca.
To tak, jakbym ja teraz porzuciła życie fangirl. Gdy raz spróbujesz czegoś tak fascynującego, już nie możesz się wycofać, bo to uzależnia.

Myślę, że to był moment, w którym Sam to zrozumiał. I nawet, gdyby Dean nie powrócił, Sam podjąłby się polowań na nowo.

Pozdrawiam i życzę weny.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 851

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Koło    Nie Wrz 18 2016, 13:45

Nie, nie spojrzała i przeprasza. Zasnęłam xd

Olgie świetnie spuentowała tekst. Wydaje mi się, że właściwie przez przypadek wkradło ci się zdanie AU w całość, być może źle zrozumiałaś moje hinty do odcinka - ale to właściwie nie ma znaczenia, jedynie sprawia, że sam tekst ma nieco inny wydźwięk, choć nadal oscyluje wobec głównej myśli, że Łowca na zawsze pozostaje Łowcą. I ma to ogromny sens, z punktu widzenia psychologii chociażby. Łowca może założyć tylko rodzinę łowców… a wiemy, jak zwykle to się kończy. Prędzej czy później demony wypadną z szafy, do której je upychamy. Udawanie, że nie istnieją, nigdy nie przejdzie.

W.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Koło    

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Koło
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1