IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Honor demona

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 851

PisanieTemat: [SPN][D] Honor demona   Sro Wrz 14 2016, 19:19

Fandom Supernatural
Autor: Wirka.
Beta brak
Pairing: brak
Gatunek: łatka do kanonu
Ostrzeżenia: spoiler do finału sezonu 6.
N/A*: 150 słów bez tytułu

Honor demona

Crowley miał swój honor. Jak na demona miał go całkiem sporo, w dziwny, pokrętny sposób. Wśród swoich sług wprowadzał jasne standardy, których należało przestrzegać. Może kontrakty nie były specjalnie korzystne dla ludzi, często obracały się na ich niekorzyść i ostatecznie skazywali swe dusze na potępienie - ale Crowley zawsze dotrzymywał ustalonych warunków.

Nie uśmiechało mu się pertraktowanie z aniołem, ale umowa to umowa, prawda? Czy niebieskie żołnierzyki nie powinny być lepsze i świecić przykładem? Pieprzenie.

Został zdradzony. Samozwańczy bóg od siedmiu boleści w wygniecionym prochowcu postanowił wykorzystać go i odmówić mu korzyści z otwarcia wrót czyśćca. Jakby słowa honor i umowa nie miały dla niego żadnego znaczenia. Crowley powinien był to przewidzieć. Uległ złudzeniu, że Dean Winchester wystarczająco wytresował swojego pierzastego szczeniaczka. Tymczasem Castiel zaczął ujadać i zerwał się z łańcucha.

Król Piekieł zebrał swoją przednią straż. Taka zniewaga nie mogła pozostać bez odpowiedzi.

Gdzie jest ten Rafael, kiedy go potrzebował?

Ostatnio zmieniony przez Wirka. dnia Pią Wrz 16 2016, 22:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Honor demona   Sro Wrz 14 2016, 21:30

Och, tak, Crowley ma honor. I to jedna z rzeczy, które naprawdę w nim uwielbiam, jedna z tych cech, za które go pokochałam do granic możliwości.

Ten tekst jest świetną łątką. Lubię łatki, bo seriale czy książki ukazują często tylko jedną stronę monety, a ona zawsze ma przecież dwie strony. Tak właśnie mógłby myśleć Crowley, jeszcze nie upokorzony, ale już oszukany.

Pozdrawiam i życzę weny.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Honor demona
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Błękitny Demon Pallonyel