IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Złamać

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 851

PisanieTemat: [SPN][D] Złamać    Nie Wrz 11 2016, 22:01

Fandom/ Supernatural
Autor Wirka
Beta Fia.
Pairing: brak
Gatunek: angst? jak nazwać tekst w którym zło triumfuje?
Ostrzeżenia Spoiler do finału sezonu 3 i w pewien sposób również do finału 4. 150 słów bez tytułu.

Złamać

Wciąż nie jest gotów. Nie ma dość mocy, nie rozwinął jej dostatecznie, by spełnić rolę w ich planie. Ruby obserwuje jak się miota, rozpaczliwie szuka rozwiązania, gdy ona podaje mu je na tacy. Wciąż jest zbyt wierny ideałom. Głos Deana to jego prywatne sumienie. Póki starszy z Winchesterów żyje, Sam się nie złamie.

Kiedy Ruby mówi, że ma nadzieję usłyszeć krzyk Deana w piekle - nie kłamie. Na chwilę zapomina o swojej roli i pozwala sobie na odrobinę prawdy. Ma nadzieję zobaczyć, jak ogary rozszarpują go, zabierając duszę do piekła, ale Lilith przedstawia jej inne plany. Ruby oddaje swoje naczynie, rozczarowana, ale posłuszna swojej pani. I chociaż jej tam nie ma, ma wrażenie, że słyszy krzyk Deana, wraz z pieśnią demonów świętujących ten moment.

Ale nawet to nie ucieszyło jej tak bardzo, jak świadomość, że silna wola Sama Winchestera właśnie została strzaskana. Niebawem jego dusza będzie w pełni należała do niej.

Powrót do góry Go down
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Złamać    Pon Wrz 12 2016, 10:54

Wow, z tego tekstu przebija taka ciemna satysfakcja Ruby, nigdy tej suki nie lubiłam. I pamiętam jak strasznie mnie wkurzało, kiedy oglądałam tamte odcinki i widziałam jak Sam trzyma z nią. Choć trzeba jej przyznać, że doskonale odegrała swoją rolę.

Tekst jak zwykle wspaniały, technicznie bez wad. Choć bliższe mi są fluffy i komedie, to bardzo lubię styl Twoich angstów.

Pozdrawiam i życzę weny.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Złamać
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1