IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Mały Książę

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 851

PisanieTemat: [SPN][D] Mały Książę   Sob Wrz 10 2016, 13:07

Fandom Supernatural
Autor Wirka.
Beta/bety: brak
Pairing: brak
Gatunek: hm… obyczaj? łatka do kanonu
Ostrzeżenia: spoiler do finału sezonu 2. Punt widzenia Demona, tak dla odmiany.

Mały książę

Mieli ich wszystkich. John wił się w łańcuchach, pod troskliwą opieką Alastaira. Starszy z jego synów właśnie sprzedał im duszę, a chociaż mieli wypuścić Sama, było tylko kwestią czasu, gdy i on dołączy do piekielnych szeregów. Już był skażony. Spełni przeznaczenie, które Azazel planował dla niego od tylu lat. Najdalej za rok Dean zajmie celę obok ojca, a Sam zrobi wszystko, wyrzeknie się zasad i upadnie na dno w rozpaczliwych próbach ocalenia ostatniego członka rodziny.

Chłopak nie bez powodu był ulubieńcem Azazaela. Mały książę, krew z jego krwi. Odda mu się i będzie najwierniejszym sługą demona.

Już czas rozpętać piekło!

Powrót do góry Go down
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Mały Książę   Sob Wrz 10 2016, 16:08

Plan doskonały. Jedyne czego Azazel nie przewidział, to to, że ma do czynienia z Wichesterami, a oni tak łatwo nie poddają się losowi.

Fajnie, że napisałaś z perspektywy demona, bo ja szukałam i takich tekstów nie jest wiele. A ja bardzo chciałam coś takiego przeczytać. Naprawdę przyjemna łatka, i to zdanie na końcu, zapowiedź piekielnej imprezy na Ziemi Very Happy

Pozdrawiam i życzę weny.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Powrót do góry Go down
Fia.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 27
Liczba postów : 275

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Mały Książę   Sob Wrz 10 2016, 17:01

O Merlinie... to jest idealna łatka do kanonu. Ja wręcz widzę oczyma wyobraźni demona, który to wszystko sobie umyśliwa. Zdecydowanie podoba mi się ta wizja - niemniej mam wrażenie, że jak oni wszyscy w trójkę się w tym piekle pojawią, to się piekło dopiero zacznie, ale dla ich stałych mieszkańców Razz no mimo wszystko xD

I nazwanie Sama Małym księciem - mój mózg wyobraził sobie okładkę książki z wstawioną w odpowiednim miejscu twarzą Jareda! Gdybym umiała ładniej, dostałabyś taki art!

Weny,
F.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Mały Książę   

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Mały Książę
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Księgarnia Esy i Floresy