IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Polowanie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Fia.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 27
Liczba postów : 275

PisanieTemat: [SPN][D] Polowanie   Pią Wrz 09 2016, 23:45

Fandom/Fandomy: Supernatural
Autor/autorzy: Fia.
Beta/bety: Wirka.
Pairing: Sam/Jessica wspomniane
Gatunek: obyczaj
Ostrzeżenia: spoiler S01E01
N/A*: to naprawdę miał być angst! Część pierwsza serii supernaturalowej Momenty, pisanej pod prompt nr 1.

Polowanie

W życiu każdego człowieka przychodzi chwila, w której powinien zmierzyć się z samym sobą, ze swoimi demonami, swoją przeszłością. Co jednak wtedy, kiedy zmierzenie się z samym sobą będzie tak naprawdę zaprzedaniem swojej duszy? Co, jeśli demony nie są tylko wyimaginowane, jeśli naprawdę patrzą na ciebie żółtymi ślepiami? W końcu – co, jeśli okazuje się, że przeszłość dogania cię w najmniej oczekiwanym momencie i śmieje ci się w twarz, zabierając po raz kolejny wszystko, co powinno być twoim światem?

Sam zacisnął dłonie w pięści i odwrócił się od prostego nagrobka swojej narzeczonej, ruszając w kierunku zaparkowanej nieopodal Impali. Polowanie czas zacząć.

Powrót do góry Go down
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Polowanie   Sob Wrz 10 2016, 00:00

Oglądając tą scenę w serialu wydała mi się oczywiście bardzo smutna, ale teraz, z dalszej perspektywy mam wrażenie, że jest kluczowa. Jess była w życiu Sama czymś, czego tak bardzo potrzebował, była drogowskazem prowadzącym do normalności, której Sam wtedy tak bardzo pragnął. I dziś ta scena wydaje mi się dużo bardziej dramatyczna, bo wiem już, jak tragiczny los spotkał Sama potem.
Uchwyciłaś ten tragizm, z tego powodu ten przydługi wstęp, bo po prostu nie umiem inaczej napisać, jak gorzko mi się zrobiło po przeczytaniu Twojego drabbla. Tak ciężko na duszy, tak jak wtedy musiało być ciężko Samowi.

To świetny tekst, jeśli wywołuje takie emocje.

Pozdrawiam i życzę weny.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Polowanie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wierzbowe sploty - polowanie Delete