IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Show time

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Fia.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 27
Liczba postów : 275

PisanieTemat: [SPN][D] Show time   Pią Wrz 09 2016, 23:43

Fandom/Fandomy: Supernatural
Autor/autorzy: Fia.
Beta/bety: Wirka.
Pairing:brak
Gatunek: obyczaj?
Ostrzeżenia: Spoiler do S01E06
N/A*: Tekst pisany do promptu nr 5 na akcję Dni SPN.

Show time

Same wpuszczają mnie do domu, uśmiechają się, flirtują. Kochają mnie. W końcu, cóż, to mnie wybrały, poniekąd. Zabawne, one w ogóle nie orientują się w sytuacji. Są przekonane, że to ich właśni chłopacy, narzeczeni, mężowie. Że to oni oszaleli.

Tak łatwo jest omamić człowieka. Wystarczy odrobinę zmienić wygląd i nikt nie orientuje się, że w ciele szarego Amerykanina może kryć się ktoś taki jak ja. Ktoś, dla kogo cierpienie innych jest po prostu zapłatą. Za nietolerancję, niezrozumienie, własne cierpienie.

Napawam się ich strachem, karmię się nim, niczym boską ambrozją, rozsmakowuję jak najwytrawniejszy koneser, dawkuję jak narkotyk, który oszałamia.

---

Twarz Deana Winchestera uśmiechnęła się do lustra. Show time.

Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 851

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Show time   Pon Paź 03 2016, 20:13

Mój komentarz właśnie poszedł się jeb@... Nienawidzę tego tableta, oddajcie mi laptopa ;(   Krócej więc - czytelnik bez znajomości serialu mógłby mieć problem że zrozumieniem o co właściwie chodzi z zakończeniem. Ale dla mnie wyszło dobrze, w lekkim niedopowiedzeniu, tak jak lubię. Myśle też, że ten motyw jest niewykorzystany w serialu. Owszem, pokazali dramat jednostek, rodzin, ale co z możliwością chociażby przejścia państwa, czy wcielenia się w Putina i odczytania kodów atomowych? To by było coś...
Wenuj się F.
W.

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Show time
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bezludna Wyspa - Survival Time.