IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[Maleficent][D] Zaskoczona (a.k.a. Cholerny kruk) [M/A]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Fantasmagoria.
Admin
Admin

Female Wiek : 22
Liczba postów : 507

PisanieTemat: [Maleficent][D] Zaskoczona (a.k.a. Cholerny kruk) [M/A]   Czw Sty 15 2015, 19:27

Fandom: Maleficent
Autor: Fantasmagoria.
Bety: brak
Pairing: Maleficent/Aurora
Gatunek: Romans, Fluff
Ostrzeżenia: Spojlery do filmu “Maleficent”
N/A*:Poniekąd jest to kontynuacja "Nieuświadomionej", jednakże można czytać je osobno, toteż rzucam w osobne tematy Wink

Zaskoczona (a.k.a. Cholerny kruk)

— Hej, jesteś tutaj? — Maleficient usłyszała melodyjny głos, należący bez wątpienia do Aurory.

Czarownica zamarła i wstrzymała oddech. Nie chciała teraz rozmawiać z dziewczyną. Nie chciała psuć jej wspaniałego dnia koronacji. Po tym, jak niemal ją zabiła, postanowiła zrobić wszystko, by uszczęśliwić księżniczkę. Nie mogła więc z nią rozmawiać o tym dzisiaj. A najlepiej to nigdy.

— Hej, wiem, że tutaj jesteś, Diaval na ciebie doniósł — zaśmiała się Aurora, dalej po omacku brnąc przez las.

Dziewczyna nie miała tak dobrego wzroku, jak ona i nie znała tak dobrze tych rejonów, ale najwidoczniej była zdeterminowana. Szukała jej już od ponad godziny, a Maleficient zaczęły się kończyć kryjówki. I jeszcze ten cholerny kruk...

— Mam cię! — usłyszała radosny okrzyk i chwilę potem już leżała na ziemi, przygnieciona do niej mniejszym ciałem. — Czemu uciekałaś? — spytała dziewczyna, nachylając się nad nią i najwidoczniej nie mając w planach zejść.

Maleficient otwarła usta, chcąc zaprotestować - ona wcale nie uciekała, jednakże zaraz potem je zamknęła, zdając sobie sprawę z tego, iż Aurora od razu wyczuje, że kłamie. I będzie miała wtedy to swoje sarnie, zranione spojrzenie. A przecież ona nie chciała jej skrzywdzić.

— Nie chciałam ci psuć dzisiejszego dnia — odpowiedziała, zanim zdołała się powstrzymać i wymyślić coś, co nie będzie kłamstwem, ale prawdą też nie.

Skrzywiła się, widząc nierozumiejące spojrzenie księżniczki.

— Filip na ciebie czeka — podsunęła, unosząc brwi.

Beastie nigdy nie była zbyt bystra, ale to powinna załapać. Aurora jeszcze przez chwilę wyglądała, jakby nie rozumiała, ale na szczęście w końcu uśmiechnęła się, doznając olśnienia i... pocałowała ją.

Maleficient na początku była w zbyt wielkim szoku, by zareagować, ale po chwili oddała pocałunek.

— Co to było? — spytała czarownica, gdy oderwały się od siebie.

— Jak to co? — zapytała księżniczka, uśmiechając się radośnie. — Też zasłużyłaś na pocałunek prawdziwej miłości.

Maleficient zmarszczyła brwi w niezrozumieniu, ale po chwili uśmiechnęła się. Cholerny kruk...

And if I only could,
Make a deal with God,
And get him to swap our places...

Our time is running out...

Ostatnio zmieniony przez Fantasmagoria. dnia Sob Sty 07 2017, 21:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://imaginarium.forumyo.com
Croyance
Skryba
Skryba

Female Wiek : 21
Liczba postów : 90

PisanieTemat: Re: [Maleficent][D] Zaskoczona (a.k.a. Cholerny kruk) [M/A]   Sob Sty 24 2015, 17:24

Kolejny drabble, jednak tym razem postanowiłam skomentować to w ten sposób:

Fantasmagoria. napisał:
Dziewczyna nie miała tak dobrego wzroku, jak ona i nie znała tak dobrze tych rejonów, ale najwidoczniej była zdeterminowana. Szukała jej już od ponad godziny, a Maleficient zaczęły się kończyć kryjówki. I jeszcze ten cholerny kruk...
Tak łatwo wyobrazić sobie Aurorę chodzącą po lesie, chcącą dopiąć swego. W końcu od dziecka była przyzwyczajona szukać swojej opiekunki. No i Czarownica... Jak widać nie ma zbyt wiele dobry ch kryjówek.

Fantasmagoria. napisał:
I będzie miała wtedy to swoje sarnie, zranione spojrzenie.
Tak, to spojrzenie jest chyba najbardziej wymowne ze wszystkich. Każdy zrobiłby wszystko, aby tylko nie być jego sprawcą.

Fantasmagoria. napisał:
Beastie nigdy nie była zbyt bystra, ale to powinna załapać.
To chyba najlepsze zdanie w całym drabblu, za każdym razem, gdy je czytam, śmieję się w głos. Ubóstwiam cię za nie!

Fantasmagoria. napisał:
Maleficient zmarszczyła brwi w niezrozumieniu, ale po chwili uśmiechnęła się. Cholerny kruk...
Tak, tytuł "Cholerny kruk" pasuje bardziej. Ale gdyby nie mała pomoc, to nic by z tego nie wyszło, prawda? Kruki czasem się przydają Wink

Całość świetnie pasuje poprzedniego tekstu, polecałabym czytać to w kolejności i razem.
Teraz jednak muszę poszukać czegoś podobnego, bo przyznam, że mnie wciągnęło.
Croy
Powrót do góry Go down
http://niger-stories.blogspot.com/
Lasaire
Skryba
Skryba

Liczba postów : 12

PisanieTemat: Re: [Maleficent][D] Zaskoczona (a.k.a. Cholerny kruk) [M/A]   Nie Mar 29 2015, 00:09

To ja może na początku wspomnę, że warto przeczytać najpierw "Nieuświadomioną", w takiej kolejności "Zaskoczona" robi większe wrażenie.

Fantasmagoria. napisał:
A już myślałam, że tylko ja to zauważyłam. XD Ale czego można się spodziewać po dziewczynie, która podczas dorastania kontakt z innymi ludźmi miała praktycznie zerowy.

Fantasmagoria. napisał:
na szczęście w końcu uśmiechnęła się, doznając olśnienia i... pocałowała ją.
Chwała ci, Beastie!

Fantasmagoria. napisał:
Oj Diaval, Diaval. Jak to tak nazywać cię "cholernym krukiem"? Panie powinny ci raczej podziękować. Wink
Powrót do góry Go down
Tony.
Laureat Roku
Laureat Roku

Female Wiek : 21
Liczba postów : 166

PisanieTemat: Re: [Maleficent][D] Zaskoczona (a.k.a. Cholerny kruk) [M/A]   Sob Paź 08 2016, 03:32

Shocked No i wpadłam w kolejny fanon, na który absolutnie nie mam czasu. A jesli tego typu cudeniek nigdzie nie ma więcej, to wpadłam jeszcze głębiej, bo będę musiała sama to jakoś nadrobić i stworzyć w swojej głowie własny fanon.

Generalnie technicznie oceniać nie będę, bo zwyczajnie nie mam się do czego przyczepić (może mnie zaślepiła genialność ficka, kto wie). Pozostanę więc przy: ojejku jej Very Happy Tak, właśnie na takie zakończenie czekałam po przeczytaniu pierwszej części. Chociaż gdybym miała wybierać, to jedynka bardziej mi się podoba (Diaval <3).

Fantasmagoria. napisał:

No, dokładnie czegoś takiego mogłam się spodziewać po pozornie zależnej mowie Maleficent. Cudowność i uroczość i w ogóle małe kotki, obudziłam współlokatorki jak zaczęłam się śmiać.

Masz tego więcej? Gdzieś, schowanego po szufladach czy coś? I love you

Sometimes you gotta run before you can walk
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [Maleficent][D] Zaskoczona (a.k.a. Cholerny kruk) [M/A]   

Powrót do góry Go down

[Maleficent][D] Zaskoczona (a.k.a. Cholerny kruk) [M/A]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lichy to kruk, co zdobycz z rąk wypuszcza.
» Elden Mormont