IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[HP][D] Kamieniarz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Fia.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 27
Liczba postów : 276

PisanieTemat: [HP][D] Kamieniarz   Sro Sty 06 2016, 23:24

Fandom: Harry Potter
Autor: Fia.
Beta: Jeanne
Parring: brak
Gatunek: angst (tak jakby)
Ostrzeżenia: Niekanoniczność, i autor.

N/A : Drabble pisane na potrzeby świątecznej notki na blogu: http://patrzaj-w-serce.blogspot.com/. Rzucono we mnie tytułem i mogłam zaszaleć.

Kamieniarz

Ogrody były jego największą chlubą. Każda roślina, każdy kwiat miał w nich swoje miejsce. Kiedy zakwitały, tworzyły wręcz oszałamiające wrażenie, czarując feerią barw, mamiąc milionami zapachów.

Niewielka sadzawka mieniła się niczym kryształowa tafla, odbijając w swojej toni rząd kamiennych posągów, zastygłych w najróżniejszych pozach kobiet, mężczyzn i magicznych stworzeń. Wchodząc do tej części ogrodu miało się wrażenie, jakby czas stanął w miejscu, jakby wszystkie te postaci zatrzymały się tylko na chwilę, napawając się pięknem otoczenia.
___

Duro – wymruczane zaklęcie zabrzmiało w ciszy nocnego Londynu, kiedy najwyżej siedmioletnia dziewczynka zastygła w bezruchu; na jej ustach nadal błąkał się mały uśmiech.

Idealny okaz.

Ostatnio zmieniony przez Fia. dnia Sro Kwi 06 2016, 11:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 862

PisanieTemat: Re: [HP][D] Kamieniarz   Pią Kwi 08 2016, 03:28

Fanta mi tu podpowiada, kogo miałaś na myśli - ale ja się nie zgadzam Very Happy Bo mi nie pasuje i już. Tak samo jak szczerze, nie mam zielonego pojęcia, dlaczego dziewczynom wyszedł Neville. To znaczy ok, roślinki, ale nie. On mi tam nie pasuje.

Mam swoje typy, które z różnych wględów grają mi w tej wizji, dwa główne mają imiona na S Very Happy

Dobrze napisane, ba, jak zawsze, przypomina mi w dziwny sposób moja serię zombiakowych świrów :d
Coś jeszcze napiszesz?
W.

Powrót do góry Go down
znikus
Analfabeta
Analfabeta

Liczba postów : 1

PisanieTemat: Re: [HP][D] Kamieniarz   Pon Kwi 18 2016, 14:32

Niedojrzałe - podoba mi się. Nic więcej nie dodam

Doprecyzuje niedojrzałe z mojej strony - że tylko stwierdzam czy mi się podoba czy nie :-)

Treść postów można edytować, nie ma potrzeby ich powielania Smile - Wirka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [HP][D] Kamieniarz   

Powrót do góry Go down

[HP][D] Kamieniarz
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1