IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[BEYBLADE] [T][D] Niedocenienie[KH/RK]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Jeanne.
Czarna lista

Female Skąd : Warszawa
Liczba postów : 100

PisanieTemat: [BEYBLADE] [T][D] Niedocenienie[KH/RK]   Wto Sty 20 2015, 14:58

.

Wena artysty jest dziwką. Nie dość, że każe sobie płacić wysoką cenę, to jeszcze zdradza. - Cena - by a_wii

Ostatnio zmieniony przez Jeanne. dnia Sro Sty 11 2017, 09:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Fia.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 27
Liczba postów : 276

PisanieTemat: Re: [BEYBLADE] [T][D] Niedocenienie[KH/RK]   Czw Lip 28 2016, 23:28

Nie znam kanonu. Ale na imię jednego z bohaterów szeroko się uśmiechnęłam. Kai Hiwatari - naprawdę? Naprawdę, Jo? *wspomnienia schodów w Valestil wracają*

Merlinie, zabiłaś mi klina z imieniem "Ray". W oryginalnym tekście jest "Rei" i naprawdę, naprawdę poszłam szukać, dlaczego u Ciebie jest tak, a nie inaczej. I okay, rozumiem już, chociaż ten dysonans jest dziwny Smile

Co do samego tekstu, jest ciekawy. Aczkolwiek bez znajomości anime mogę sobie pogdybać o połowie jego słów - co najmniej. Dlatego trudno mi się do samego tekstu odnieść. Niemniej rozumiem to, jak bardzo Ray czuł się niedoceniany i jestem ciekawa, co postanowił z tym zrobić.

Co się tyczy zaś samego tłumaczenia:
Cytat :
Ale, kiedy Ray zatapiał swoje zęby w drżące pod nim ramię, miał nadzieję, że Kai da mu jeszcze wiele powodów by mógł udowodnić mu jak ten się mylił.
Nadmierny przecinek po "ale" - wiem, że jest w oryginale, ale tu moim zdaniem nie powinien. Z kolei brak przed "by" i przed "jak", gdzie by się ewidentnie przydały.

Weny,
F.

Powrót do góry Go down

[BEYBLADE] [T][D] Niedocenienie[KH/RK]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1