IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[HP][NZ] Jeżeli jesteś Aniołem... [AD/MG][1/2]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Fantasmagoria.
Admin
Admin

Female Wiek : 22
Liczba postów : 506

PisanieTemat: [HP][NZ] Jeżeli jesteś Aniołem... [AD/MG][1/2]   Sro Paź 18 2017, 21:15

Fandom/Fandomy: Harry Potter
Autor/autorzy: Fantasmagoria.
Beta/bety: -
Pairing: Ariana Dumbledore/Meropa Gaunt
Gatunek: nie wiem
Ostrzeżenia: na razie brak
N/A*: Dla Tony, z okazji urodzin

Jeżeli jesteś Aniołem...

Na pewno jesteś, bo wierzę
Ukrywasz skrzydła wtulone
Zechciej mnie zabrać ze sobą
Jeżeli jesteś
Aniołem

Coma - Anioły

Wiatr nielitościwie smagał jej twarz zimnymi podmuchami, kiedy biegła wprost pod niego; tak jakby również i on życzył jej źle, jakby i on chciał ją spowolnić, jakby i on chciał, by wróciła do tego piekła. Nie było takiej opcji, miała już dość! Dość ciągłego poniżania, popychania, wysługiwania. W końcu też była dziedziczką Slytherina, tak samo jak ojciec i brat, dlaczego to ona miała być tą gorszą?

Nie dało się jednak zaprzeczyć faktowi, że mierzyła się z dwoma silnymi - zarówno w kwestii fizycznej, jak i magicznej - czarodziejami sama i to posiadając jedynie znikomą część ich mocy. Nie miała szans w bezpośrednim starciu; dlatego uciekała przed kolejną idiotyczną zabawą brata i zamierzała robić to, dopóki mu się nie znudzi i nie wróci do domu, żeby ona po jakimś czasie mogła zrobić to samo.

Jednak nogi powoli zaczęły jej słabnąć, wiatr zdawał się przybrać na sile, a pełen okrucieństwa śmiech Morfina zaczął niemalże wwiercać się w mózg.
Wiedząc, że długo tak nie pociągnie, zaczęła rozglądać się w poszukiwaniu jakiejkolwiek kryjówki, gdzie jemu albo nie uda się dostać - w końcu była dużo mniejsza od niego - albo nie będzie mu się chciało.

Jest!

Meropa jedynie przez chwilę zwątpiła; jednak oglądając się za siebie wiedziała, że nie ma zbyt wiele czasu na myślenie. Skoczyła; nawet jeśli miała przez to umrzeć, to zdecydowanie warto, ostatecznie jej życie i tak nikogo nie obchodziło.

~*~

Najpierw usłyszała głuche tąpnięcie. Postanowiła je zignorować - co jakiś czas dzieciaki sprawdzały, czy jej dom naprawdę jest nawiedzony i rzucały na posesję przeróżne przedmioty, czasem nawet docierały do werandy. Jeśli miała dobry humor, starała się zmusić rzeczy do poruszenia się i odsyłała je w stronę właścicieli; jeśli nie, jedynie trzaskała oknami lub drzwiami, żeby odstraszyć intruzów. Czasami zdarzały się jednak dni takie, jak ten, gdy zwyczajnie nie miała weny na robienie czegokolwiek i liczyła, że tym razem ktoś zbłądził przypadkiem i da sobie spokój.

Chwilę później jednak usłyszała dudnienie, które z jakiegoś powodu brzmiało zarówno desperacko, jak i rozpaczliwie. Zaciekawiona w najwyższym wręcz stopniu, pozwoliła drzwiom lekko się uchylić, jakby w zaproszeniu. Sekundę później drzwi zostały już zatrzaskiwane przez małą dziewczynkę - na oko siedmio- lub sześcioletnią - która upewniwszy się, że jest bezpieczna, dosłownie osunęła się na podłogę.

Duch przyglądał się dziecku z zaciekawieniem; od czasu jej śmierci nikt nie pojawiał się w posiadłości. Nawet starszy brat zdawał się unikać tego miejsca, chociaż raz był tutaj i próbował ją znaleźć, ale celowo się przed nim skryła - musiał pogodzić się z jej odejściem, a gdyby ją zobaczył, nawet jako ducha, czy czymkolwiek teraz była… cóż, na pewno by się nie pogodził albo, co gorsza, zostałby tu z nią. Na to przecież nie mogła pozwolić, prawda?

Z tą myślą, sfrunęła z wyższych kondygnacji i zawisła przed dziewczynką, która dostrzegając ją wzdrygnęła się i mocniej wcisnęła w drzwi, ale nic nie świadczyło o tym, że miała zamiar uciekać z tego domu. Duch spojrzała jej w oczy i dostrzegła w nich coś niepokojącego, coś, co bardzo dobrze znała i nie było to nic dobrego.
Hm, chyba nie zaszkodzi się z nią zaprzyjaźnić...

— Cześć. Mam na imię Ariana Dumbledore. Chciałabyś się pobawić? W moim starym pokoju powinno być jeszcze parę zabawek...

And if I only could,
Make a deal with God,
And get him to swap our places...

Our time is running out...
Powrót do góry Go down
http://imaginarium.forumyo.com

[HP][NZ] Jeżeli jesteś Aniołem... [AD/MG][1/2]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jakim zaklęciem jesteś?
» Kim jesteś i skąd przybywasz?
» Podręcznik do Zaklęć Złożonych (Rozdział I)
» Tajemnicze miejsce w Zakazanym Lesie
» KALONA - DEMON PRZEDWIECZNY