IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Symfonia [SW/EL]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: [SPN][D] Symfonia [SW/EL]   Wto Lip 11 2017, 17:18

Fandom: Supernatural
Autor: Olgie.
Beta: Moja Mama
Paring: Sam Winchester x Elieen Leahy
Gatunek: Obyczajówka
Ostrzeżenia: Spojler do sezonu 11.
N/A: Prompt 7. Napisz tekst, w którym główna para będzie parą heteroseksualną.
O.Mój.Potworze. Kocham ich tak bardzo, że nie mogę, no. Przez te dwanaście sezonów nie było bardziej odpowiedniej dziewczyny dla Sama niż Elieen. Hunters Married <3

Symfonia

I’ve been hearing symphonies
Before all I heard was silence
A rhapsody for you and me
And every melody is timeless

Clean Bandit & Zara Larsson - Symphony

Rozumieją się bez słów. Nie jest to pusty frazes. Słowa zastępują migi, gesty i spojrzenia.

To tylko jedno polowanie. Spotkanie, które jest punktem na ich ścieżkach, noc, która nie niesie przyszłości, tylko rozkosz i ciepło. Jutro Sam wyjedzie razem z bratem a ona pójdzie w swoją stronę. Może się jeszcze spotkają. A może nie.

Elieen straciła rodziców i słuch, na każdym polowaniu może stracić życie. Nie wypuszcza więc z rąk tych nielicznych przyjemnych chwil.

Wprowadza go w swój świat. Wie, że wokół niego też teraz panuje nieskalana cisza, otula ich spokojem i komfortem, dając ukojenie i siłę. Ruchy są delikatne, wolne, harmonijne. Czułe i spokojne, pewne. Nie potrzeba dźwięku, by stworzyć symfonię. Dwa ciała współgrają ze sobą, tworząc w ciszy kruchą więź, która pęknie, dotknięta promieniami słońca.

Ten cichy taniec istnieje, napełniając ich ekstazą, dopóki nie zostaje przerwany dźwiękiem. A Elieen żałuje, że nie może usłyszeć głosu Sama, gdy ten jęczy z rozkoszy. Mimo to czuje ten dźwięk, zapisany w drżącym oddechu, otulającym jej szyję.

Nastaje ranek, tak samo cichy jak noc. Są uśmiechy i spojrzenia, inne, pożegnalne. A gdy czarna Impala znika z jej oczu, znów jest sama w swoim cichym świecie. Ale już nie samotna.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba

Female Wiek : 51
Liczba postów : 75

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Symfonia [SW/EL]   Sro Sie 23 2017, 21:40

Piękne, choć smutne i trochę nostalgiczne. Myślę, że gdyby wiele osób mialo wybrać zmysł, który mogłoby stracić to jednak większość wolałaby odpuścić oczy. Ja nie wiem, ale nie wyobrażam sobie życia w ciszy. To taka deprywacja sensoryczna tylko że widzisz, co się wokół Ciebie dzieje, ale nie słyszysz. Można...odlecieć definitywnie.
Czy to źle, że nie słyszy go podczas seksu? Wątpię. Myślę, że skoro "pogodziła" się z tym faktem, to wykształtowała w sobie mechanizmy zastępujące słuch. Coś na bazie echolokacji. I wzmożony dotyk. Opis relacji piękny i nastraja nadzieją. Myślę, że skoro już połączyli się w komunii dusz, która weszła w wymiar cielesny, to osiągnęli maksimum zadowolenia i szczęścia. Tej relacji nie powinna nadwyrężyć żadna kropla.

Weny,
Lilka

PS. Mam nadzieję, że komć był w miarę zrozumiały. Jeśli nie...trudno Smile

Wracam po długiej przerwie od komciania
Proszę o wyrozumiałość!!!
Powrót do góry Go down

[SPN][D] Symfonia [SW/EL]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1