IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Ta jedyna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: [SPN][D] Ta jedyna   Czw Maj 04 2017, 00:03

Fandom: Supernatural
Autor: Olgie.
Beta: Brak
Paring: Dean/Impala, Bohater: Impala
Gatunek: Obyczajówka
Ostrzeżenia: Brak
N/A: Prompt 3. Napisz tekst z perspektywy przedmiotu.

Ta jedyna

Lubię Twój dotyk. Zawsze starasz się być dla mnie taki delikatny, dbasz o mnie, myjesz, polerujesz, zmieniasz olej, po prostu dbasz o moje potrzeby. I nie zdzierasz hamulców jak robi to Sam, on nie rozumie, że trzeba delikatnie, strasznie szarpie, szczególnie przy zjazdach w dół. Lubię, gdy jesteś we mnie i śpiewasz piosenki Led Zeppelinów lub AC/DC, gdy prowadzisz mnie tak sprawnie i z prawdziwym kunsztem, gdy zaglądasz mi pod maskę i sprawdzasz, czy wszystko gra. Tak, czasem zdarza ci się zrobić mi krzywdę, wybić szybę, walnąć w jakiegoś potwora, porysować karoserię, ale ja zawsze ci wybaczam, w końcu jestem twoją Dziecinką.

I tylko dopada mnie smutek i ból w silniku, gdy uśmiechasz się do tych wszystkich kobiet, otwierasz przed nimi moje drzwi, a potem się tarmosicie na mojej, naszej, tylnej kanapie. Gdy mówisz do nich te wszystkie czułe słówka, gdy jęczysz im do ucha w ekstazie. Nigdy niczego mi nie obiecałeś, ale ja jestem tylko twoja. Czemu ty nie chcesz być tylko mój? Czy ja ci nie wystarczam?

Rozumiem, nie mogę dać ci nic, oprócz zardzewiałej miłości, nie mam długich nóg i pięknego uśmiechu, ciepłych rąk i pełnego biustu. Ale jestem twoją Dziecinką, więc i to ci wybaczam.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba

Female Wiek : 51
Liczba postów : 75

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Ta jedyna   Czw Maj 04 2017, 20:49

do momentu tych słów myślałam, że chodzi o kobietę.

Olgie napisał:
polerujesz, zmieniasz olej

autentycznie. Potem pomyślałam o kobiecie robocie. Koniec końców okazało się, że chodzi o kawałek blachy zwany autem. Auto to środek transportu. Tak jak miotła, testral, latający dywan. Jasne. Konserwacja jest wymagana, ale żeby aż do takiej przesady? Chociaż podobno złośliwi mówią, że im lepsze auto tym...no wiecie Smile Kompleksy większe Wink Ciekawe spojrzenie na uczucia auta. Bo przecież to naprawdę kawałek blachy. Jak TO może mieć uczucia? Ano może. I ta zazdrość do ludzkich kobiet. To jest urocze. I trochę smutne. No, ale nasze autko winno wiedzieć, że to są dwa różne rodzaje miłości. On dba o auto. Ale też dba o ludzką kobietę. Inaczej. W końcu trudno polerować ludzi, nie? Takie pogodzenie się z losem jest świetną puentą dla tego drabelka. Nie widzę innej opcji w nim.

Życzę weny,
Lilka

Wracam po długiej przerwie od komciania
Proszę o wyrozumiałość!!!
Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 851

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Ta jedyna   Wto Wrz 19 2017, 00:19

#UrodzinyOlgie

-.-

Samotna. Zakurzona. Milcząca.
Skryta w cieniu spłowiałego dachu,
pod przeżartą pleśnią szmatą.
Jak wspomnienia bleknie czarny lakier,
gdy w grobowej ciszy czeka,
na jeszcze jedną podróż.

Pamięta duże, męskie dłonie,
czule dbające o każdy jej cal.
Przekleństwa, krzyki, płacz.
Śmiech i stuknęcia butelek.

Zawsze wracał.
Nawet wtedy, gdy ten drugi o nią dbał...
Nawet wtedy, gdy słyszała, że zginął...
Nawet, gdy stanęła obok młodszych,
piękiejszych i szybszych - wybierał ją.

Nie mogła skończyć w ten sposób!
Z pewnością nie zostawiłby jej tu...
Będzie czekać.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Ta jedyna   

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Ta jedyna
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry