IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Clarence [MM/C]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: [SPN][D] Clarence [MM/C]   Sro Maj 03 2017, 19:23

Fandom: Supernatural
Autor: Olgie.
Beta: Brak
Paring: Meg Masters x Castiel, Bohater: Meg Masters
Gatunek: Obyczajówka
Ostrzeżenia: Brak
N/A: Prompt 8. Napisz drabble w 4 zdaniach. Seria "Kobiety SPN-u". Kocham Megstiel i nie przeszkadza mi on w shipowaniu Destiela.

Clarence

Była demonem, przez rok przetrzymywanym i torturowanym przez Crowleya, również dlatego, że pomagała Jemu. Była marnym, zgniłym ochłapem po ludzkiej duszy, która nie potrafiła czuć już nic innego, poza zawiścią, gniewem, żądzą, chorą ambicją, a już na pewno nie troskę i...nazwijmy to przywiązanie, z braku mniej ckliwego słowa. Powinna walczyć ramię w ramię ze swoim nowym królem, być posłuszna jego rozkazom i pomóc mu dorwać i rozerwać na strzępy Team Wolną Wolę, ku chwale Piekła, naturalnie. Dlaczego więc teraz staje w bojowej pozycji i, odwracając się lekko w tył, mówi do tego cholernego Deana: Idź i uratuj mojego Jednorożca.?

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Ostatnio zmieniony przez Olgie. dnia Pią Cze 23 2017, 01:25, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 851

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Clarence [MM/C]   Sro Maj 03 2017, 19:30

Bo Castiel jest naszym ciasteczkiem. Po prostu.

No ja właśnie nie lubię tej późniejszej Meg, tak jakoś. Nie przekonywała mnie, choć jej zagrywki do Castiela były całkiem zabawne. W sumie tak sobie myślę, że te Demony wgl coś mają do Castiela. Może dlatego, że nie jest już takim sztywnokołkowym Aniołkowym dupkiem z Nieba, zbrudził się, swoje sumienie i skrzydełka też i ogólnie przez to bardziej ich kusi?

Team Wolna Wola <3 Jednorożec <3
Och, brakuje mi dobrych postaci kobiecych w tym serialu.
W.

Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba

Female Wiek : 51
Liczba postów : 75

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Clarence [MM/C]   Sro Maj 03 2017, 19:48

TO trudny tekst z tego względu, że nie znam tematu, ale kimże jest Lilka by nie sprostać wyzwaniom, które jej rzucają? Co czułam czytając to drabble? Pewną jedność z bohaterką. W końcu każdego nachodzą wątpliwości co do swoich poczynań. Właściwie to ta żądza, gniew... To jest to, co ostatnio czuję. I pustka... Tylko jej to zrobił demon. Bo to świat z tamtej strony lustra. Z tej strony, to MY ludzie wzajemnie się niszczymy, bo jesteśmy ludźmi. Słabymi dziełami boga. I powodujemy u siebie nawzajem pustkę. Mimo to właśnie pytanie z niemą prośbą o jednorożcu (jako symbolu niewinności) wskazuje, że istnieją w nas pokłady dobra. Gdzieś tam głęboko... Tylko należy je znaleźć w sobie.

Drabble bardzo pouczające. Nieco smutne, obrazujące poranioną jednostkę.

Weny!
Lilka

Wracam po długiej przerwie od komciania
Proszę o wyrozumiałość!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Clarence [MM/C]   

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Clarence [MM/C]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1