IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Rodzinny biznes

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: [SPN][D] Rodzinny biznes   Pon Sty 09 2017, 03:39

Fandom: Supernatural
Autor: Olgie.
Beta: Brak
Paring: Brak, Bohater: Mary Winchester
Gatunek: Obyczajówka
Ostrzeżenia: Brak, spojler do sezonu 4.
N/A: Seria "Kobiety SPN-u".

Rodzinny biznes

Codziennie, od dwudziestu trzech lata zmagała się z tym samym.

Po śmierci natychmiast zrozumiała, co się dzieje. Wiedziała, że zginęła i teraz jest duchem.

To wszystko jej wina. Rozbiła swoją rodzinę. Przecież wiedziała, po tylu latach polowań — pakty z demonami nigdy nie wychodzą człowiekowi na dobre.

Była tu sama, nie licząc poltergeista, który więził ją, nie pozwalając przejść na drugą stronę.

Póki dom stał pusty nie stanowiło to problemu. Dopiero, gdy zamieszkała tu nowa rodzina…

Walka była zaciekła, ale ani ona nie dałaby rady bez swoich synów, ani oni bez niej. Razem ich uratowali.

W końcu to rodzinny biznes.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 851

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Rodzinny biznes   Pon Sty 09 2017, 08:11

O, jak miło Smile Ależ mnie cieszy ta seria, pisże jak jak najwięcej o kobietach SPN-u. Są takie niedoceniane i tak szybko odchodzą Sad

Łatka do kanonu absolutnie w punkt, Marry wiedziałaby, że nie żyje i tak, przecież zrobili to razem, ocalili tę dziewczynkę. Chętnie poczytałabym o Marry w młodości. O jej łowach i rozterkach, ale też o dramie umowy z demonem, to dobry temat by nadać tej postaci nieco więcej, niż pieczątka "matka Deana i Sama".
Wenuj się Olgie i nie zatrzymuj w pisaniu, bo widzę, jak pędzisz i cieszy mnie to niezmiernie, bo ćwiczysz wciąż warsztat, a to służy i Tobie i nam Wink No i zachęcam do próby z jakąś dłuższą, może rozdziałową formą, bo jak lubię też krótkie, tak chętnie poczytam Cię w długich tekstach [praca nad dłuższą sensowną fabułą to niezłe wyzwanie na kolejny rok Very Happy]
W.

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Rodzinny biznes
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Album rodzinny im. Hejterów Naczelnych