IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Commodor 64 - Oz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: [SPN][D] Commodor 64 - Oz   Pon Sty 09 2017, 03:07

Fandom: Supernatural
Autor: Olgie.
Beta: Brak
Paring: Brak, Bohater: Charlie Bradbury
Gatunek: Obyczajówka
Ostrzeżenia: Brak, spojler do sezonu 9.
N/A: Seria "Kobiety SPN-u".

Commodor 64 - Oz

Drży z oczekiwania. To, co przeżyła z Winchesterami było niesamowite i ekscytujące i to absolutnie najlepszy okres w jej życiu. Ale teraz czeka ją coś wielkiego i wspaniałego, coś czego nie doświadczy w tym świecie.

Ten dzień mignął jej jak błyskawica. W jednej chwili rozpracowywała zabytkowy komputer a w następnej walczyła z potężną Złą Czarownicą.

Przygląda się w niemym pożegnaniu chłopcom. Sam, wyglądający jak duży szczeniak, patrzy z czułością i troską i Dean, brat, jakiego nigdy nie chciała mieć.

Uśmiecha się i mówi:

— Do zobaczenia, suczki.

A potem idzie za piękną Dorotką, przekraczając próg wrót do Krainy Oz.

Witaj, przygodo!

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 851

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Commodor 64 - Oz   Pon Sty 09 2017, 09:56

Okay, pomarudzę troszeczkę, bo nie mogą być same superlatywy co nie?

Naprawdę lubię Charlie, to jednak z tych postaci, która powinna mieć DUŻO więcej czasu antenowego a zamknięcie jej wątku to cios w serce. I tak jak inne postaci cieszą mnie jak pojawiają się choćby w drabble, tak dla Charlie to zwyczajnie za mało! Ona zasługuje na więcej słów, na dużo zabawy słowem, na całe ROZDZIAŁY o jej szalonych przygodach. Dźgam. Napisz mi więcej Charlie. Zwłaszcza, że masz "pod ręką" Tony, która jest momentami BARDZO jak Charlie Very Happy I może służyć za kopalnię cytatów, powiedzonek i zachowań, na które my może byśmy nie wpadły, a jej ścisło-geekowy umysł jak najbardziej.

Co do samego tekstu - podoba mi się myśl o Deanie, coś o co się nie prosiła a przyszło same. Pokochała ich obu, jedyna rodzina jaka jej została w pewien pokraczny sposób i pewnie nie łatwo było ich zostawić, ale PRZYGODA... tak, to jest to co sprawia, że w wy biegasz z domu o poranku zapominając chusteczki, a wracasz na kucyku z dwoma skrzynkami kosztowności i dowiadujesz się, że uznano cię za martwego.

No, odbiegłam. Co ja mogę. Uwielbiam motyw przygody i naprawdę uważam, że kto jak kto, ale ty mogłabyś napisać ciekawą przygodówkę o Charlie. Opisz jej przygdy w Oz. Prosze, prosze, prosze!

W.

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Commodor 64 - Oz
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1