IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 365

PisanieTemat: [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj   Pon Sty 09 2017, 02:36

Fandom: Supernatural
Autor: Olgie.
Beta: Brak
Paring: Brak, Bohater: Naomi
Gatunek: Obyczajówka
Ostrzeżenia: Brak, spojler sezonu 8.
N/A: Parę słów o Naomi. Seria "Kobiety SPN-u".

Kiedy facetom zabraknie jaj

Świat, jaki zna, od zawsze był patriarchalny. Ale teraz, kiedy chylił się ku upadkowi, to Naomi, w damskim naczyniu, zajmowała się wszystkim. Miała odwagę i werwę, by wziąć ich wszystkich za mordy, by posunąć się do rozwiązań, na które im nie starczyłoby tupetu. Zapanowała nad tą bandą zagubionych pierzastych idiotów.

Owszem, jej metody bywały brutalne, ale druga strona też nie odpuszczała. A tylko ona miała wystarczające jaja, by poprowadzić swoje rodzeństwo do zwycięstwa.

Dlatego posunie się do wszystkiego, co konieczne, żeby schwytać Castiela i wydobyć od niego informację o miejscu pochowania Niebiańskiej Tabliczki.

Choćby miała mu ją wyrwać z wnętrzności.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

Mystrade is a canon.

Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 851

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj   Pon Sty 09 2017, 08:37

Nie lubiłam jej. Może to kwestia aktorki, może tego, co zrobiła Cassowi i że jednak nadal nie mogę przestać się dziwić, jak głupie bywają Anioły w SPN, jak brutalne, nieczyste i niskie w swoich emocjach, a jednocześnie wciąż się tak wywyższają. A jednak twoje kilka słów o niej jak najbardziej wpada w kanon i tak, jest to taki klasyczny motyw w serialu. Silna laska, która mierzy się z trudnym wyzwaniem, ale z góry skazana jest na porażkę, bo faceci okazują się silniejsi, wytrwalsi, skuteczniejsi czasem, a w tym przypadku właściwie nawet nie ma znaczenia co robi, z góry jest skazana na porażkę. Metatron wygrywam mimo wszystkiego ci czyniła w "imię wyższego dobra".

Btw, jej imię jest takie przewrotne Wink
Wenuj się O.!
W.

Powrót do góry Go down
Lilka
Skryba
Skryba

Female Wiek : 51
Liczba postów : 75

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj   Wto Wrz 19 2017, 22:51

Oh, to jest fantastyczne nawiązanie do pewnych okresów w historii, gdy to kobiety musiały założyć mentalne spodnie i pokazać, że mają tzw. jaja. I że należy zapomnieć myśleć o nich jak o słabej płci. Nawet ten nieco seksistowski dowcip o rekrutacji na agenta CIA pokazuje, że mamy w sobie siłę, której żaden mężczyzna (nie obrażajmy się, PANOWIE!!!) nie będzie miał. Bo to sprzężone z płcią. Instynkty opiekuńcze rozwinięte w kobietach - tu Naomi świetnie wykazała prawdziwość tej tezy - mogą być niszczycielską siłą, gdy się wejdzie na ich teren. Przecież żadna samica w świecie zwierząt nie pozwoli, by ktoś atakował jej teren. JEJ młode. Tak i Naomi. Walczyła o swoje dzielnie i rozważnie. Pozostaje mi życzyć tylko weny.

Wracam po długiej przerwie od komciania
Proszę o wyrozumiałość!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj   

Powrót do góry Go down

[SPN][D] Kiedy facetom zabraknie jaj
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» London Eye