IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[Sherlock BBC][D] Zemsta jest słodka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Tony.
Laureat Roku
Laureat Roku

Female Wiek : 21
Liczba postów : 166

PisanieTemat: [Sherlock BBC][D] Zemsta jest słodka   Czw Gru 29 2016, 13:21

Fandom: Sherlock BBC
Autor: Tony. aka DallasEve
Beta: -
Gatunek: komedia
Ostrzeżenia: brak
NA: dla Olgie.

Zemsta jest słodka

- Jest takie powiedzenie, że zemsta ma słodki smak. Synestezja dotyczy zaledwie ułamka istot rozumnych i nie dotyczy wrażeń, a rzeczy odbieranych zmysłami. Czemu więc...

- Sherlock. Bredzisz - odpowiada Mycroft, zaciągając się dymem i wypuszczając go tak powoli, jak to możliwe.

- Nie, po prostu próbuję ustalić fakty. Ludzie nie mogą czuć smaku rzeczy abstrakcyjnych, nawet ty powinieneś to wiedzieć.

- Wiem, sęk w tym, że w tym powiedzeniu nie chodzi stricte o smak, ale o uczucie, Sherlocku. O to słodkie ciepło, które rozlewa się w twoim sercu, kiedy uda Ci się na kimś zemścić.

- I właśnie dlatego dodałeś mi farby do szamponu? - pyta z niedowierzaniem, wyciągając starszemu bratu papierosa z ręki i również delektując się wypuszczaniem dymu.

- Dokładnie tak - odpowiada Mycroft, wciąż pamiętając proszki nasenne, którymi Sherlock potraktował go rok wcześniej - I mam ci na ten temat do powiedzenia dwie rzeczy: do twarzy ci w różowym, a zemsta… zemsta naprawdę ma słodki smak.

Sometimes you gotta run before you can walk
Powrót do góry Go down
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 377

PisanieTemat: Re: [Sherlock BBC][D] Zemsta jest słodka   Czw Gru 29 2016, 13:31

Ogólnie świetnie, wiesz, że uwielbiam Twojego Sherlocka. Potrafisz pisać świetne fluffy i nieraz to udowodniłaś. Podoba mi się humor i ta różowa farba xD. Tak, Mycroft to mściwa bestia.

Chociaż małe techniczne "ale". Myślę, że zdanie
Cytat :
I mam ci na ten temat do powiedzenia dwie rzeczy: do twarzy ci w różowym, a zemsta… zemsta naprawdę ma słodki smak.
mogłoby być odwrotnie. Na zasadzie: Zemsta jest naprawdę słodka, a tobie do twarzy w różowym. Ale tak też jest dobrze.

Pozdrawiam i życzę weny.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

What we're doing here ain't just scary
It's about to be legendary

Powrót do góry Go down

[Sherlock BBC][D] Zemsta jest słodka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak to jest stracić pamięć? ~Roko Scarlet
» Słodka Brzoskwinka
» Zemsta po latach~Baraquiel Holy
» Dziedziniec