IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[HP][D] Hipoteza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Fantasmagoria.
Admin
Admin

Female Wiek : 22
Liczba postów : 506

PisanieTemat: [HP][D] Hipoteza    Pon Gru 26 2016, 01:32

Fandom/Fandomy: Harry Potter, czasy Założycielskie
Autor/autorzy: Fantasmagoria.
Beta/bety: anga971 zerknęła Wink
Pairing: brak
Gatunek: hm, ciężko stwierdzić. Hurt/comfort? Angstowo? Cokolwiek ktoś wymyśli niech da znać Very Happy
Ostrzeżenia: Natchnęło mnie na coś takiego, dałam andze, a ona powiedziała, że mogę wstawić, więc jest na nią xD A tak serio, musiałam się tego pozbyć z głowy, bo by mi się wciskało w inne teksty i je psuło, więc postanowiłam to wyodrębnić, może nawet mi coś z tego wyszło...
N/A*: Uch, a to jeszcze starsze. Prawdopodobnie mój drugi lub trzeci tekst Założycielski, więc powiedzieć, że powstał on dawno jest... cóż, niedomówieniem. Niemniej, zapraszam.

Hipoteza

— Czy Salazar w ogóle kiedykolwiek płakał, Godryku? — spytała cicho Rowena, patrząc z pewnej odległości na beznamiętną twarz Slytherina, który siedział przy swojej konającej matce w sali szpitalnej.

— Dlaczego mnie o to pytasz? — odpowiedział pytaniem Gryffindor.

— Znasz go praktycznie całe życie, kogo innego miałabym? — żachnęła się Ravenclaw. Przez moment Godryk się nie odzywał, myśląc.

— Nigdy nie widziałem, żeby uciekła mu choć łza — odpowiedział zgodnie z prawdą.

Milczeli kilka minut, wpatrując się w przyjaciela.

— Może on nie ma czegoś tam, co odpowiada za wytwarzanie łez? — postawiła hipotezę Helga.

Nim ktoś zdołał jej odpowiedzieć, medyk ogłosił zgon. Salazar tylko kiwnął głową i pstryknął palcami. Ciało pani Slytherin zajęło się jasnozielonym ogniem, by po chwili objawić się kupką popiołu. Wężousty zaklęciem zgarnął popiół do pospolitego, ledwo szczelnego, drewnianego pudełka i minął ich, nie odzywając się ani słowem.

— Na przykład uczuć? — zapytał z nutą ironii Gryffindor, krzywiąc się lekko.

And if I only could,
Make a deal with God,
And get him to swap our places...

Our time is running out...
Powrót do góry Go down
http://imaginarium.forumyo.com
Lilka
Skryba
Skryba

Female Wiek : 51
Liczba postów : 82

PisanieTemat: Re: [HP][D] Hipoteza    Wto Gru 27 2016, 14:44

Oj ma uczucia. Gdzieś tam głęboko schowane pod warstwą opalu i szafiru, bo tak widzę Slytherina. Piękny posąg, żeby jeszcze przystojny *wzdycha* Myślę, że gdyby kazano zrobić Slytherinowi rybę po grecku to sporo by się napłakał. Na tiole zawsze można liczyć <3 Na pewno Sal by się popłakał. No chyba, że ma kanaliki łzowe? No i może Pani Slytherin była typem szlachcianki, co to wolała oddać synka piastunce? I stąd brak uczuć. Opcjonalnie mały żal: to była kobieta, która wydała Mnie na świat. Ot biologia...

WENY

Wracam po długiej przerwie od komciania
Proszę o wyrozumiałość!!!
Powrót do góry Go down
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 372

PisanieTemat: Re: [HP][D] Hipoteza    Sob Sty 07 2017, 01:44

To jest zdecydowanie angst.

Mnie pierwsze co przyszło do głowy, to pytanie: Jak złą matką musiała być Lady Slytherin, że jej syn tak zachował się po jej śmierci?

Ale mogę nie mieć racji, bo przecież mógł zabrać prochy i schować się w zaciszu własnej komnaty i tam sobie rzewnie płakać.

Ten tekst jest smutny, smutny, smutny. Sad

Pozdrawiam i życzę weny.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

What we're doing here ain't just scary
It's about to be legendary

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [HP][D] Hipoteza    

Powrót do góry Go down

[HP][D] Hipoteza
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1