IndeksRejestracjaSzukajFAQZaloguj

Share | 

[HP][D] Podglądaczka [SS/RR]

Go down 
AutorWiadomość
Fantasmagoria.
Admin
Admin

Female Wiek : 23
Liczba postów : 508

PisanieTemat: [HP][D] Podglądaczka [SS/RR]   Pon Gru 26 2016, 01:18

Fandom/Fandomy: Harry Potter, czasy Założycielskie
Autor/autorzy: Fantasmagoria.
Beta/bety: Brak
Pairing: Powiedzmy, że Salazar & Rowena
Gatunek: Humor
Ostrzeżenia: Potrzebne specyficzne poczucie humoru Wink
N/A*: Tekst z 2012 roku, serio, sprawdziłam. DAWNO. Ale go lubię. Dajcie znać, czy wy też Wink

Dedykuję wszystkim Krukonom ;*

Podglądaczka

Helga wiedziała, że to było złe. Nie wolno podglądać ludzi, nawet jeśli są twoimi przyjaciółmi. Zwłaszcza gdy nimi są. A już na pewno nie powinna ich widzieć w takiej sytuacji. Mimo to czarownica stała, przyglądając się Rowenie i Salazarowi, który szeptał coś do ucha jej przyjaciółce. Ravenclaw z każdym jego słowem rumieniła się coraz bardziej.

Helga wiedziała, że właściwym byłoby odwrócić się i odejść. Ale ciekawość wygrywała z jakimikolwiek zasadami moralnymi. Rowena powiedziała coś cicho; Slytherin odpowiedział, uśmiechając się lekko.

Niespodziewanie wężousty wyprostował się, spoglądając na Hufflepuff. Ravenclaw podążyła za jego wzrokiem, a ujrzawszy przyjaciółkę zaczerwieniła się tak, że już bardziej się chyba nie dało. Helga zbierała się do szybkiego odwrotu, jednak Salazar jedynie posłał jej uśmiech i odszedł.

– No nie mów! Oświadczył ci się?! – Podekscytowana Hufflepuff podbiegła do przyjaciółki.

– Lepiej – odpowiedziała Rowena, patrząc za Slytherinem maślanym wzrokiem. – Dał mi hasło do swej prywatnej biblioteki!

Powrót do góry Go down
http://imaginarium.forumyo.com
Lilka
Skryba
Skryba

Female Wiek : 51
Liczba postów : 100

PisanieTemat: Re: [HP][D] Podglądaczka [SS/RR]   Wto Gru 27 2016, 15:46

Oto wyraz zaufania maga do wiedźmy: daje jej hasło do swojej biblioteki. A jaki jest wyraz zaufania i miłości zwykłego śmiertelnego do śmiertelniczki"? DA JEJ KLUCZKI DO AUTA (nowiuśka BEMCIA) Very Happy Tak mi się coś roi. Poza tym Helga istotnie nie powinna podsłuchiwać. bo przecież tak nieładnie. Ludzie też muszą mieć jakąś prywatność, a przynajmniej przyjaciele Smile
Może zakpili sobie z niej? Albo powiedzieli pół-prawdę. Optuję za tym drugim...

WENY!

Wracam po długiej przerwie od komciania
Proszę o wyrozumiałość!!!
Powrót do góry Go down
Olgie.
Moderator
Moderator

Female Wiek : 21
Liczba postów : 395

PisanieTemat: Re: [HP][D] Podglądaczka [SS/RR]   Sob Sty 07 2017, 01:36

O tak, to coś, na mnie też można byłoby wyrwać. Oto prawdziwy dowód miłości.

Specyficzny humor poczucia nie jest potrzebny, bo ja mam normalny i tekst mnie rozbawił.

Piszesz, żeby dać znać, czy się podoba. Bardzo Very Happy

Pozdrawiam i życzę weny.

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobi będę głupi - Edward Stachura

What we're doing here ain't just scary
It's about to be legendary

I can't adult today

Mój podpis zaczyna być dłuższy od moich komentarzy, niech ktoś mnie powstrzyma.
Powrót do góry Go down
Wirka.
Admin
Admin

Female Wiek : 27
Liczba postów : 893

PisanieTemat: Re: [HP][D] Podglądaczka [SS/RR]   Wto Maj 02 2017, 17:57

Ze starego komentarza: „Nie wiem jak ty, ale ja oceniam ludzi przez pryzmat tego, co mają na półkach - a dokładniej ile i jakie mają książki (to drugie to ważniejszy czynnik).

hah, to się raczej nie zmieniło. Nadal nie rozumiem ludzi, którzy nie mają żadnej książki w domu. Nawet ebooki ich nie usprawiedliwiają. Podobało mi się to drabble już wtedy, podoba mi się nadal, temat jak najbardziej do mnie trafia.

Może tylko samej parze jakoś mniej jestem przychylna... zupełnie nie wiem dlaczego Wink
Weny!
W.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [HP][D] Podglądaczka [SS/RR]   

Powrót do góry Go down

[HP][D] Podglądaczka [SS/RR]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1